فروشگاه الکترونیک
V
I
E
W
A
R
T
I
C
L
E
S

 • یک رول کاغذ دیواری زیبا بر دیوارهای خانه ما

  آنچه در این مقاله خواهید خواند

  زیبایی و ماندگاری کلماتی است که در ذهن ما معمولا برای انتخاب یا خرید هر وسیله ای به کار می رود بخصوص اگر این انتخاب,نوع پوشش و تزئین دیوارهای منزل یا محل کارمان باشد.شهروندان همواره برای تزئین محل زندگی یا کسب و کارشان در تلاش بوده و البته با اما اگرهای فروانی نیز دست و پنجه نرم کرده اند تا علاوه بر زیبایی،هزینه مناسب را نیز برا خود مهیا سازند.

  شاید به صورت سنتی اکثر ما برای تزئین دیوارهای اتاق کار یا محل زندگی از طیف های مختلف رنگ روغنی یا پلاستیک استفاده می کردیم,اما فناوری های مختلف و به روز در زمینه ساخت و تولید انواع و اقسام کاغذدیواری در طرح ها و رنگ های مختلف و مواد اولیه گوناگون باعث شده این نوع پوشش دیوار اکنون جایگاه ویژه ای در دکوراسیون منازلمان را به خود اختصاص دهد.این در حالی است که انتخاب این پوشش برای دیوارهای اماکن می تواند علاوه بر زیبایی,کارکردهای متفاوتی نظیر عایق حرارتی و برودتی و عایق صوتی داشته باشد.

  تمام اینها در حالی است که تنوع فراوان موجود در بازار کاغذ دیواری ،نگرانی زیادی برای علاقه مندان به انتخاب بهترین و اقتصادی ترین نوع کاغذ دیواری ایجاد کرده است.


  @image


  *انواع کاغذ دیواری

  کاغذ دیواری از مدت ها قبل به عنوان یکی از مهم ترین نوع پوشش برای تزئینات ساختمان شناخته شده بود و تا اواسط دهه 1960 میلادی دوران طلایی خود را طی می کرد,اما با گذشت زمان و ورود ابزار و لوازمی دیگر به این منظور کم کم به عنوان پوششی ارزان قیمت در خانه یا محل کار طبقه وسط جامعه تبدیل شد و از اوایل دهه 1970 میلادی کم کم دست به فراموشی سپرده شد.این در حالی است که فناوری های نوین دوباره این نوع پوشش دیواری را به فهرست انتخاب خریداران بازگردانده است.

  به طور کلی کاغذدیواری های موجود در بازار ایران به دو دسته خارجی(ساخت کشورهایی چون انگلستان,هلند,ترکیه,چین,کره جنوبی,ایتالیا,آلمان و لهستان)


  @image


R
E
L
A
T
E
D
P
R
O
D
U
C
T
S