فروشگاه الکترونیک
V
I
E
W
A
R
T
I
C
L
E
S

کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری مدرن بیشتر بر روی اشکال و طرح های هندسی تمرکز دارند و با ترکیب کردن شکل های هندسی طرح های مختلف و قشنگی را به وجود می آورند. در کاغذ دیواری مدرن طرح های تکراری و قدیمی با اشکالی مثل طرح گل های بزرگ و مناظر طبیعی کمتر به چشم میخورد و طرح ها و شکل های هندسی روی سطح دیوارپوش به صورت تکرار چاپ شده و به خانه حال و هوای تازه و به روز میدهد. محدودیت در کاغذ دیواری مدرن وجود ندارد پس هر طرحی را که دوست دارین تصور کنید.

کاغذ دیواری مدرن

 • کاغذ دیواری مدرن


  @image


  کاغذ دیواری مدرن بهترین گزینه برای پوشاندن سطح دیوار و کفپوش و سقف و ....است و به گزینه ی محبوب برای تزیین خانه ها تبدیل شده که در بین انبوهی از این دیوار پوشها کاغذ دیواری مدرن در اولویت قرار دارد و بدون اینکه در مرکز دید قرار بگیرد باعث دیده شدن دیگر اجزای دکوراسیون خانه میشود.

  کاغذ دیواری مدرن به دلیل تنوع زیاد که در طرح و رنگ دارند میتوانند تصور ما را نسبت به دیوار خانه ای که هر روز می بینیم تغییر میدهند و می توانیم با نصب کاغذ دیواری مدرن با شکل یک منظره یا یک بنای تاریخی فضای خارق العاده و زیبا به وجود بیاوریم و از دیدن آنها لذت ببریم

  شما اگر حتی به فصل و مناظر طبیعی علاقه ندارید میتوانید با نصب کاغذ دیواری مدرن با شکل هندسی متنوع و زیبا آثار هنری خلق کنید. یکی دیگر از ویژگی های بارز کاغذ دیواری مدرن علاوه بر تنوع طرح و رنگ کیفیت تصویر و طبیعی بودن آن است

  در این روش کاغذ دیواری مدرن چاپ شده با یک لایه دیجیتالی روی هم قرار میگیرد و روی دیوار قرار میگیرند. در حقیقت امکانات چاپ دیجیتال این فرصت را در اختیار ما قرار می‌دهد تا هر تصویری را که دوست داریم در هر ابعادی برای دیوار مورد نظرمان انتخاب کنیم.

  طرح های کاغذ دیواری مدرن:

  طرح شبیه به دیوارپوش های چوبی:

  در این نوع کاغذ دیواری مدرن از طرح هایی شبیه چوب با رنگ های قهوه ای و متمایل به تیره استفاده شده و در فضایی که نصب می شود حس رمانتیک و آرامش به وجود میاورد.

  طرح نقطه ای:

  یکی از پرطرفدارترین طرح های کاغذ دیواری مدرن در دکوراسیون داخلی منزل هستند. ترکیب نقطه و خط های ریز در این طرح، فضایی عجیب و البته دوست داشتنی در اتاق بوجود خواهد آورد که خیلی متفاوت از طرح های رنگی نیست.

  طرح هایی شبه آبرنگی :

  درست مانند یک نقاشی آبرنگی هنری روی دیوار خودنمایی می کنند البته با لطافت و نرمی بیشتر و میتوانید از این طرح ها به عنوان تابلو های نقاشی استفاده کنید.

  کاغذ‌ دیواری مدرن با نمای منظره:

  اگر شما آدمی هستید که به مناظر طبیعی علاقه دارید پیشنهاد میکنم از این نوع کاغذ دیواری مدرن برای خانه ی خود تهیه کنید در این نوع از طرح هایی مثل مناظر طبیعی و بناهای قدیمی و زیبا استفاده شده

  کاغذ دیواری مدرن ساده:

  یکی از ویژگی های مدرن بودن ساده و تک رنگ بودن است .کاغذ دیواری مدرن ساده با هر نوع مبل و دکوراسیون راحت ست و هماهنگ میشوند و خیلی دیر از مد می افتند.

  به خاطر ساده بودنشون خیلی دیر از آن خسته می شوید.

  کاغذ دیواری مدرن اداری :

  بهترین مدل برای ادارات استفاده از کاغذ دیواری مدرن با طرح های سه بعدی و مدولار هستند که به تازگی وارد بازار شده اند .این نوع کاغذی دیواری مدرن در محیط کار مغز شما را از خستگی و کسلی کار دور کرده و به شما قدر تفکر و ذهنی خلاق را خواهد داد و علاوه بر این فضایی مدرن و با کلاس به وجود می آورد که متناسب با دفاتر معماری و هنری است

  کاغذ دیواری مدرن با فرم‌های هندسی:

  نوعی دیگر از کاغذ دیواری مدرن وجود دارد که بیشتر به طرح های هندسی توجه دارد و با ترکیب این طرح ها مدل های جدید و زیبایی را به وجود می آورند و ویژگی های اصلی آن استفاده از طرح های هندسی و خط دار روی تصویر زمینه ی اصلی است.

  برخلاف طرح گل و مناظر بیشتر شاهد طرح های هندسی در اشکال مختلف هستید که به فضا حس هنری و مدرن می دهد.

  طراحی کاغذ ‌دیواری مدرن:

  این نوع کاغذ دیواری مدرن به شما اجازه می‌دهد هرچه که دل‌تان خواست روی دیوار اتاق‌تان بنویسید؛ از یک بیت شعر گرفته تا ایده‌ای که در لحظه به ذهن‌تان خطور کرده و حتی مطلب ساده‌‌ای که نباید فراموشش کنید. این کاغذ ‌دیواری مدرن که در حقیقت یک سطح مشبک بزرگ است نه ‌تنها به شما اجازه می‌دهد که یادداشت‌های‌تان را روی هر تکه از آن بنویسید بلکه این امکان را هم در اختیار شما قرار ميدهند که آنها را از روی دیوار جدا کنید! این برگه‌ها که رنگ‌های مختلفی هم دارند بعد از مصرف به راحتی قابل تعویض هستند. این دیوار پوش بهترین انتخاب برای دفاتر یا فضاهای اداری است

  کاغذ‌ دیواری‌های مدرن نور دهنده :

  این نوع درست مثل یک چراغ خواب عمل کنند. این طرح یکی از تازه‌ترین دیوار پوشها در دنیای طراحی‌ کاغذ دیواری‌ مدرن هستند. ماجرا هم از این قرار است که این دیوار پوشها به وسیله دیودهای بسیار کوچک که در آنها تعبیه شده قابلیت نورپردازی دارند

  کاغذ‌ها دیواری هایی که گل می‌دهند:

  وقتی از کاغذ دیواری مدرن استفاده می کنید نباید از بعضی اتفاقات مثل شکفتن گل روی آن تعجب کنید.در این نوع کاغذ دیواری سنسور های حساس به تغییر دما نصب شده که با تغییر دما رنگ و یا طرح و نقش آن شروع به تغییر می کنند.بهترین مکان ها برای استفاده از این نوع کاغذ دیواری مدرن کنار شومینه یا حتی شوفاژ است.

  این سنسور ها به حدی حساس هستن که حتی با دست کشیدن و لمس کردن تغییر رنگ میدهند و فضایی زیبا به خانه هایتان می دهد.

  رنگ های مناسب سبک مدرن را اکثرا رنگ های خنثی مانند سفید، خاکستری، قهوه ای، مشکی و … تشکیل می دهند اما برای آنهایی که خواستار انرژی و جذابیت بیشتری هستند مدل هایی با رنگ های متنوع و تند و تیز و گرم هر چند به مقدار بسیار اندک اما با کیفیت خیلی بالا تولید می شوند تا فضای دکوراسیون بیش از حد سرد و بی روح بنظر نرسد.

  98/4/15

R
E
L
A
T
E
D
P
R
O
D
U
C
T
S

محصولی مرتبط با این مقاله وجود ندارد