فروشگاه الکترونیک
V
I
E
W
A
R
T
I
C
L
E
S

کاغذ دیواری لوکس

کاغذ دیواری لوکس تلفیقی از دیزاین کلاسیک و مدرن! کاغذ دیواری هایی که در عین ایجاد تنوع، حال و هوایی دیرینه را برای محیط شما به ارمغان می آورند. حال و هوایی که می تواند موجب افزایش احساس دلگرمی و دلنشینی اعضای آن محیط نیز شوند. کاغذ هایی که می توانند جایگزین مناسبی برای طراحی ها و نقاشی های روی دیوار باشند. اما آن چه که در انتخاب کاغذ دیواری لوکس باید بدان توجه نمایید نوع چیدمان و متراژ زیر بنای شما می باشد. زیرا انتخاب کاغذ دیواری لوکس به همان اندازه که می تواند شکوه و عظمت را به محیط شما ببخشد، در صورت انتخابی نامناسب نیز می تواند موجب دلگیر نشان دادن فضای شما باشد.

هر آن چه می باید از کاغذ دیواری لوکس بدانید!

در این مقاله قصد داریم با نگاهی اجمالی به کاغذ دیواری لوکس شما را با اهمیت و کاربرد این نوع از کاغذ دیواری در دیزاین و دکوراسیون های داخلی بیشتر آشنا کنیم. کاغذ دیواری لوکس که به دلیل تنوع در طراحی، رنگبندی و ابعاد آن ها باب میل تمامی سلایق ها می باشند. همراه ما باشید! زیرا در ادامه به شرح جامع تری از کاغذ دیواری لوکس خواهیم پرداخت.

 • هر آن چه می باید از کاغذ دیواری لوکس بدانید!

  کاغذ دیواری لوکس چیست؟

  شاید با شنیدن کاغذ دیواری لوکس این سوال برایتان مطرح شود که کاغذ دیواری لوکس چیست؟ تفاوت کاغذ دیواری لوکس با دیگر کاغذ دیواری های موجود در بازار چه می باشد؟ و از همه مهم تر مهم ترین المان در انتخاب و خرید کاغذ دیواری لوکس چه می باشد؟

  ما در این مقاله قصد داریم شما را برای یافتن پاسخی مناسب برای هر یک از این سوال ها همراهی نماییم.

  بدون شک برای تمامی افراد لحظاتی پیش آمده است که به محض ورود به مکان و محیطی جدید، مسخ زیبایی و چیدمان آن می شوند. محیطی که در عین پیروی از دکوراسیون ها و دیزاین های امروزی می تواند نشان دهنده و بیانگر اصالت نیز باشد. اما آیا تا به حال این سوال برایتان مطرح شده است که آن چه سبب این کشش و زیبایی می شود چیست؟

  بدیهی است که توجه به جزئیات مهم ترین گام در ایجاد فضایی منحصر به فرد و در عین حال زیبا می باشد. فضایی که علاوه بر آن که می تواند بیانگر روحیات شما باشد، بلکه تا حدودی نیز معرف خلق و خوی شما می باشد. انتخاب کاغذ دیواری مناسب نه تنها عاملی موثر در ایجاد جذابیت بیش از پیش محیط شما می باشد بلکه موجب دو چندان شدن زیبایی محیط شما نیز می شود. پوششی تزئینی که قابل استفاده برای سطوح دیوار های داخلی منازل، سالن های همایش، ادارات، رستوران ها و تالار های پذیرایی می باشد.

  همراه ما باشید! زیرا در ادامه به شرح جامع تری از کاغذ دیواری ها، به خصوص کاغذ دیواری لوکس خواهیم پرداخت!


  @image


  همان طوری که می دانید کاغذ دیواری لوکس، مانند دیگر کاغذ دیوارهای موجود در بازار پوششی مناسب برای دیوار ها می باشد. دیوارپوش هایی که امروزه شاهد تنوع گسترده ای در طرح ها، رنگ ها و ابعاد آن ها می باشیم.

  بدیهی است که تمامی محیط ها پس از مدتی زیبایی اولیه خود را از دست می دهند و نیازمند تغییراتی اساسی و در عین حال تاثیر گذار می باشند. این در حالی است که استفاده از کاغذ دیواری هایی متنوع با توجه به وسعت محیط شما، عاملی موثر در ایجاد تغییراتی جدید می باشند. طرحهایی که تلفیقی از دیزاین های کلاسیک و مدرن می باشند و نه تنها زیبایی بی بدیلی را برای محیط شما به ارمغان می آورند، بلکه جلوه ای لاکچری را به محیط شما می بخشند، که به دلیل طراحی هایی متنوع و در نظر گرفتن تمامی سلایق، بستر انتخابی مناسب و هوشمندانه را برای شما فراهم می آورد.

  از این رو امروزه نمایشگاه مجازی ایران، با ارائه اطلاعاتی جامع و همه جانبه، ارائه ویترین های اینترنتی و از همه مهم تر در نظر گرفتن تمامی سلیقه ها شما را در انتخاب و خرید کاغذ دیواری لوکس مناسب همراهی می نماید.


  @image


  هر آن چه می باید از کاغذ دیواری لوکس بدانید!

  مهم ترین عامل برای داشتن انتخابی مناسب به هنگام خرید کاغذ دیواری لوکس توجه به فضای محیطی شما می باشد.

  همراه ما باشید! چرا که در ادامه شما را با نکاتی کلیدی و تاثیر گذار در انتخاب و خرید کاغذ دیواری لوکس بیشتر آشنا خواهیم کرد.


  @image


  نکاتی کلیدی و هوشمندانه در انتخاب و خرید کاغذ دیواری لوکس

  • توجه به متراژ زیر بنا

  همان طوری که پیش تر اشاره کردیم مهم ترین المان و فاکتور در انتخاب و خرید کاغذ دیواری لوکس توجه به متراژ زیر بنا شما می باشد. زیرا طراحی های متنوع و رنگ های به کار رفته در ساخت و تولید این کاغذ دیواری ها می تواند موجب دو چندان شدن وسعت فضای محیطی شما شود. طرح هایی خوش رنگ و لعاب که نه تنها موجب زیبایی بیش از پیش می شوند، بلکه در صورت استفاده از نور پردازی هایی مناسب و تاثیر گذار می توانند موجب ایجاد فضایی لوکس و روح نواز شوند.

  • ترکیب کاغذ دیواری لوکس با کاغذ دیواری های ساده

  بدون شک یکی دیگر از نکات مهم و کلیدی در انتخاب و خرید کاغذ دیواری لوکس، استفاده از کاغذ دیواری هایی ساده با توجه و در نظر گرفتن تناژ کاغذ دیواری لوکس به کار رفته و سایر اکسسوری های به کار رفته در چیدمان و دکوراسیون های داخلی محیط شما می باشد. ترکیبی که اگر به صورت هوشمندانه و با در نظر گرفتن تمامی جنبه های زیبایی شناسی انتخاب شوند، می توانند فضایی خاص و تاثیر گذار را برای شما به ارمغان آورند.

  • توجه به سطح و برش های دیوار

  از دیگر نکاتی که در هنگام انتخاب و خرید کاغذ دیواری لوکس باید بدان توجه نمایید توجه به سطوح و برش های دیوار می باشد. بدیهی است که استفاده از کاغذ دیواری هایی طرح دار انتخاب مناسبی برای دیوار های برش دار نمی باشد. زیرا نه تنها جلوه ای زیبا به فضای شما نمی بخشد، بلکه سبب ایجاد احساس دلگیری در فضای محیطی شما می شود.

  • توجه به زوایای هلالی دیوارها

  توجه به زوایای هلالی دیوارها از دیگر نکات کلیدی و هوشمندانه در انتخاب و خرید کاغذ دیواری لوکس می باشد. زیرا همان طوری که می دانید آن چه که سبب زیبایی بیش از پیش محیط شما با استفاده از کاغذ دیواری لوکس می شود، توجه به خطوط راست و عدم وجود زوایای هلالی در دیوار ها می باشد. برای درک واضح تر این مسئله کافی است کاغذ دیواری لوکس طرح دار را در نظر بگیرید. بدیهی است که وجود زوایای هلالی مانع از اتصال درست و زیبای طرح های کاغذ دیواری لوکس می شوند و این عدم هم خوانی موجب کاهش زیبایی فضای محیطی شما می شود.

  98/4/12

R
E
L
A
T
E
D
P
R
O
D
U
C
T
S

محصولی مرتبط با این مقاله وجود ندارد