فروشگاه الکترونیک
V
I
E
W
A
R
T
I
C
L
E
S

کاغذ دیواری لوکس

کاغذ دیواری لوکس تلفیقی از دیزاین کلاسیک و مدرن!

کاغذ دیواری هایی که در عین ایجاد تنوع، حال و هوایی دیرینه را برای محیط شما به ارمغان می آورند. حال و هوایی که می تواند موجب افزایش احساس دلگرمی و دلنشینی اعضای آن محیط نیز شوند. کاغذ هایی که می توانند جایگزین مناسبی برای طراحی ها و نقاشی های روی دیوار باشند. اما آن چه که در انتخاب کاغذ دیواری لوکس باید بدان توجه نمایید نوع چیدمان و متراژ زیر بنای شما می باشد. زیرا انتخاب کاغذ دیواری لوکس به همان اندازه که می تواند شکوه و عظمت را به محیط شما ببخشد، در صورت انتخابی نامناسب نیز می تواند موجب دلگیر نشان دادن فضای شما باشد.

در این مقاله قصد داریم با نگاهی اجمالی به کاغذ دیواری لوکس شما را با اهمیت و کاربرد این نوع از کاغذ دیواری در دیزاین و دکوراسیون های داخلی بیشتر آشنا کنیم. کاغذ دیواری لوکس که به دلیل تنوع در طراحی، رنگبندی و ابعاد آن ها باب میل تمامی سلایق ها می باشند. همراه ما باشید! زیرا در ادامه به شرح جامع تری از کاغذ دیواری لوکس خواهیم پرداخت.

 • تفاوت کاغذ دیواری لوکس با دیگر کاغذ دیواری ها

  آنچه در این مقاله خواهید خواند

  کاغذ دیواری لوکس چیست؟

  شاید با شنیدن کاغذ دیواری لوکس این سوال برایتان مطرح شود که کاغذ دیواری لوکس چیست؟ تفاوت کاغذ دیواری لوکس با دیگر کاغذ دیواری های موجود در بازار چه می باشد؟ و از همه مهم تر مهم ترین المان در انتخاب و خرید کاغذ دیواری لوکس چه می باشد؟

  ما در این مقاله قصد داریم شما را برای یافتن پاسخی مناسب برای هر یک از این سوال ها همراهی نماییم.

  بدون شک برای تمامی افراد لحظاتی پیش آمده است که به محض ورود به مکان و محیطی جدید، مسخ زیبایی و چیدمان آن می شوند. محیطی که در عین پیروی از دکوراسیون ها و دیزاین های امروزی می تواند نشان دهنده و بیانگر اصالت نیز باشد. اما آیا تا به حال این سوال برایتان مطرح شده است که آن چه سبب این کشش و زیبایی می شود چیست؟

  بدیهی است که توجه به جزئیات مهم ترین گام در ایجاد فضایی منحصر به فرد و در عین حال زیبا می باشد. فضایی که علاوه بر آن که می تواند بیانگر روحیات شما باشد، بلکه تا حدودی نیز معرف خلق و خوی شما می باشد. انتخاب کاغذ دیواری مناسب نه تنها عاملی موثر در ایجاد جذابیت بیش از پیش محیط شما می باشد بلکه موجب دو چندان شدن زیبایی محیط شما نیز می شود. پوششی تزئینی که قابل استفاده برای سطوح دیوار های داخلی منازل، سالن های همایش، ادارات، رستوران ها و تالار های پذیرایی می باشد.

  همراه ما باشید! زیرا در ادامه به شرح جامع تری از کاغذ دیواری ها، به خصوص کاغذ دیواری لوکس خواهیم پرداخت!

  @image

  شاید دوست داشته باشید، اطلاعات بیشتری درباره سایر مدل های کاغذ دیواری بدانید.

  کاغذ دیواری رستوران

  کاغذ دیواری اداری

  کاغذ دیواری لوکس

  کاغذ دیواری برجسته


  کاغذ دیواری لوکس تلفیقی از دیزاین کلاسیک و مدرن!

  همان طوری که می دانید کاغذ دیواری لوکس، مانند دیگر کاغذ دیواری های موجود در بازار پوششی مناسب برای دیوار ها می باشد. کاغذ دیواری هایی که امروزه شاهد تنوع گسترده ای در طرح ها، رنگ ها و ابعاد آن ها می باشیم.

  بدیهی است که تمامی محیط ها پس از مدتی زیبایی اولیه خود را از دست می دهند و نیازمند تغییراتی اساسی و در عین حال تاثیر گذار می باشند. این در حالی است که استفاده از کاغذ دیواری هایی متنوع با توجه به وسعت محیط شما، عاملی موثر در ایجاد تغییراتی جدید می باشند. کاغذ دیواری هایی که تلفیقی از دیزاین های کلاسیک و مدرن می باشند و نه تنها زیبایی بی بدیلی را برای محیط شما به ارمغان می آورند، بلکه جلوه ای لوکس و لاکچری را به محیط شما می بخشند. کاغذ دیواری هایی که به دلیل طراحی هایی متنوع و در نظر گرفتن تمامی سلایق، بستر انتخابی مناسب و هوشمندانه را برای شما فراهم می آورد.

  از این رو امروزه نمایشگاه مجازی ایران، با ارائه اطلاعاتی جامع و همه جانبه، ارائه ویترین های اینترنتی و از همه مهم تر در نظر گرفتن تمامی سلیقه ها شما را در انتخاب و خرید کاغذ دیواری لوکس مناسب همراهی می نماید.

  هر آن چه می باید از کاغذ دیواری لوکس بدانید!

  اگر شما هم به دنبال راه حلی موثر برای ایجاد تنوع در فضای محیطی خود می باشید، بدون شک استفاده از کاغذ دیواری لوکس می تواند انتخابی مناسب باشد.

  کاغذ دیواری هایی که در عین ایجاد تنوع، حال و هوایی دیرینه را برای محیط شما به ارمغان می آورند. حال و هوایی که می تواند موجب افزایش احساس دلگرمی و دلنشینی اعضای آن محیط نیز شوند. کاغذ هایی که می توانند جایگزین مناسبی برای طراحی ها و نقاشی های روی دیوار باشند. اما آن چه که در انتخاب کاغذ دیواری لوکس باید بدان توجه نمایید نوع چیدمان و متراژ زیر بنای شما می باشد. زیرا انتخاب کاغذ دیواری لوکس به همان اندازه که می تواند شکوه و عظمت را به محیط شما ببخشد، در صورت انتخابی نامناسب نیز می تواند موجب دلگیر نشان دادن فضای شما باشد. از این رو مهم ترین عامل برای داشتن انتخابی مناسب به هنگام خرید کاغذ دیواری های لوکس توجه به فضای محیطی شما می باشد.

  همراه ما باشید! چرا که در ادامه شما را با نکاتی کلیدی و تاثیر گذار در انتخاب و خرید کاغذ دیواری لوکس بیشتر آشنا خواهیم کرد.


  @image


  برای شمایی که دوست دارید اطلاعات بیشتری درباره سایر مدل های کاغذ دیواری بدانید.

  کاغذ دیواری لاکچری

  کاغذ دیواری کلاسیک

  کاغذ دیواری اتاق خواب

  کاغذ دیواری طرح دار

  نکاتی کلیدی و هوشمندانه در انتخاب و خرید کاغذ دیواری لوکس

  توجه به متراژ زیر بنا

  همان طوری که پیش تر اشاره کردیم مهم ترین المان و فاکتور در انتخاب و خرید کاغذ دیواری های لوکس توجه به متراژ زیر بنا شما می باشد. زیرا طراحی های متنوع و رنگ های به کار رفته در ساخت و تولید این کاغذ دیواری ها می تواند موجب دو چندان شدن وسعت فضای محیطی شما شود. طرح هایی خوش رنگ و لعاب که نه تنها موجب زیبایی بیش از پیش می شوند، بلکه در صورت استفاده از نور پردازی هایی مناسب و تاثیر گذار می توانند موجب ایجاد فضایی لوکس و روح نواز شوند.

  ترکیب کاغذ دیواری لوکس با کاغذ دیواری های ساده

  بدون شک یکی دیگر از نکات مهم و کلیدی در انتخاب و خرید کاغذ های دیواری لوکس، استفاده از کاغذ دیواری هایی ساده با توجه و در نظر گرفتن تناژ کاغذ دیواری های لوکس به کار رفته و سایر اکسسوری های به کار رفته در چیدمان و دکوراسیون های داخلی محیط شما می باشد. ترکیبی که اگر به صورت هوشمندانه و با در نظر گرفتن تمامی جنبه های زیبایی شناسی انتخاب شوند، می توانند فضایی خاص و تاثیر گذار را برای شما به ارمغان آورند.

  توجه به سطح و برش های دیوار

  از دیگر نکاتی که در هنگام انتخاب و خرید کاغذ های دیواری لوکس باید بدان توجه نمایید توجه به سطوح و برش های دیوار می باشد. بدیهی است که استفاده از کاغذ دیواری هایی طرح دار انتخاب مناسبی برای دیوار های برش دار نمی باشد. زیرا نه تنها جلوه ای زیبا به فضای شما نمی بخشد، بلکه سبب ایجاد احساس دلگیری در فضای محیطی شما می شود.

  توجه به زوایای هلالی دیوار ها

  توجه به زوایای هلالی دیوار ها از دیگر نکات کلیدی و هوشمندانه در انتخاب و خرید کاغذ دیواری های لوکس می باشد. زیرا همان طوری که می دانید آن چه که سبب زیبایی بیش از پیش محیط شما با استفاده از کاغذ دیواری های لوکس می شود، توجه به خطوط راست و عدم وجود زوایای هلالی در دیوار ها می باشد. برای درک واضح تر این مسئله کافی است کاغذ های دیواری طرح دار لوکس را در نظر بگیرید. بدیهی است که وجود زوایای هلالی مانع از اتصال درست و زیبای طرح های کاغذ دیواری می شوند و این عدم هم خوانی موجب کاهش زیبایی فضای محیطی شما می شود.


  @image


  مزایا استفاده از کاغذ دیواری لوکس در دکوراسیون های داخلی

  همان طوری که می دانید امروزه استفاده از کاغذ دیواری لوکس عاملی موثر در زیبایی بیش از پیش محیط شما می باشد. کاغذ دیواری هایی که با طراحی هایی خاص و استفاده از نقش هایی برجسته، عنصری مهم در دکوراسیون های داخلی و دیزاین های امروزی می باشند. کاغذ دیواری های لوکسی که با توجه به طراحی محیط شما و تطابق با چیدمان شما، علاوه بر ایجاد ظاهری شیک و امروزی، موجب مجلل نشان دادن محیط شما نیز می شوند. اما جالب است بدانید علاوه بر طراحی های متنوع و رنگبندی گسترده کاغذ دیواری لوکس، آن چه سبب محبوبیت بیش از پیش و استفاده از آن در صنعت معماری و دکوراسیون های داخلی می شود، مزایای بسیار زیاد آن می باشد که از جمله مهم ترین مزایا استفاده از کاغذ دیواری لوکس در دیزاین های داخلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  طراحی دکوراسیون های داخلی به سبک کلاسیک و یا مدرن

  بدون شک یکی از مهم ترین مزایا استفاده از کاغذ دیواری لوکس، قابلیت طراحی دکوراسیون های داخلی به سبک های کلاسیک و یا مدرن می باشد. همان طوری که می دانید امروزه کاغذ دیواری لوکس از کاربردی گسترده در دیزاین های داخلی منازل، تالار ها، سالن های تشریفاتی و به طور کلی محیط های مجلل و باشکوه برخوردار می باشد. زیرا طراحی های متنوع کاغذ دیواری لوکس اعم از طرح های ساده، طرح های گل دار، طرح های راه دار، طرح های داماسکی و برجسته عنصری مهم در اجرای دکوراسیون هایی خلاقانه با الهام گرفتن از سبک های مدرن و یا کلاسیک می باشد. سبک هایی که نه تنها موجب ایجاد تنوع در محیط شما می شوند بلکه عاملی موثر در تزئین لوکس دیوار ها و به طور کلی دکوراسیون های داخلی به سبک های کلاسیک و یا مدرن نیز می باشد.

  قابلیت شست و شوی

  از دیگر مزایا استفاده از کاغذ دیواری لوکس می توان به قابلیت شست و شوی آن اشاره کرد. همان طوری که پیش تر اشاره کردیم، کاغذ دیواری لوکس پوششی مناسب برای دیوار های منازل، تالار های تشریفاتی، سالن های مجلل و حتی ادارات می باشد. محیط هایی شلوغ که دائما در معرض رفت و آمد هایی متعدد می باشند. علاوه بر این ها آلودگی های هوا عاملی موثر در ایجاد لکه هایی زرد رنگ بر روی کاغذ دیواری می باشد. این در حالی است که کاغذ دیواری لوکس با برخورداری از قابلیت شست و شوی توسط شوینده ها، نه تنها به مرور زمان موجب تغییراتی ظاهری نمی شود، بلکه به آسانی به زیبایی اولیه خود دست می یابد.

  فضا سازی منحصر به فرد و لوکس

  بدون شک فضا سازی منحصر به فرد و لوکس یکی از مهم ترین فاکتور ها در انتخاب و خرید کاغذ دیواری لوکس می باشد. زیرا طراحی خاص و هوشمندانه به کار رفته در ساخت و تولید کاغذ دیواری لوکس به گونه ای می باشد که نه تنها موجب ایجاد فضایی زیبا و دلباز در سالن ها می شود، بلکه عاملی موثر در فضا سازی بی نظیر قسمت های پذیرایی و به طور کلی سالن های نشیمن می شود. ترکیبی از طرح های کلاسیک و یا مدرن که می تواند بسته به فضای شما از رنگ و لعابی بی همتا برخوردار باشند. برای درک بهتر این مسئله کافی است سالن هایی شیک و لوکس را تصور نمایید. سالن هایی که با به کار گیری از انواع طرح های کلاسیک و یا مدرن، با در نظر گرفتن هارمونی رنگ ها و استفاده از رنگ ها و طرح هایی مکمل موجب ایجاد فضایی دلچسب و در عین حال با شکوه می شوند. فضایی منحصر به فرد و لوکس که می تواند توجه همه را به سوی خود جلب نماید.


  @image


  مقرون به صرفه

  از دیگر مزایا استفاده از کاغذ دیواری لوکس در دکوراسیون های داخلی می توان به ماندگاری و مقاومت بالا آن ها اشاره کرد. عاملی موثر در ایجاد تغییراتی اساسی که نه تنها موجب از بین رفتن یکنواختی در سالن های نشیمن، پذیرایی و به طور کلی اماکن عمومی می شود، بلکه به دلیل مقاومت بالا از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه می باشد.

  تنوع در طراحی

  همان طوری که پیش تر اشاره کردیم، در بازار امروزی شاهد طرح های متنوعی از کاغذ دیواری لوکس می باشیم. طرح هایی که از جمله شناخته شده ترین و محبوب ترین آن ها می توان به طرح ها داماسکی، برجسته، راه دار و گل دار اشاره کرد. طرح هایی متنوع و بی نظیر که با در نظر گرفتن تمامی سلیقه ها امکان خریدی آسان و مناسب را برای تمامی افراد فراهم آورده است.

  نصب سریع و آسان

  همان طوری که پیش تر اشاره کردیم کاغذ دیواری لوکس پوشش تزئینی مناسبی برای مکان ها، به خصوص مکان های شلوغ و پر رفت و آمد می باشد. از این رو یکی از مهم ترین مزایا استفاده از کاغذ دیواری لوکس نصب آسان و سریع آن ها می باشد. زیرا همان طوری که می دانید رنگ آمیزی سطوح و دیوار ها فرآیندی طولانی می باشد. فرآیندی که اگر چه موجب زیبایی محیط شما می شود، اما پروسه ای طولانی و بعضا طاقت فرسا می باشد که موجب ایجاد اختلال در روند زندگی و حتی کاری شما نیز می شود.

  تنوع در رنگبندی

  از دیگر مزایا و فواید استفاده از کاغذ دیواری لوکس در دیزاین ها و دکوراسیون های داخلی می توان به تنوع در رنگبندی آن ها اشاره کرد. عاملی مهم در ایجاد فضایی گرم و دلنشین که نه تنها موجب ایجاد احساس آرامش در افراد می شود، بلکه تا حدودی بیانگر سلیقه و خلق و خوی شما نیز می باشد.

  قیمت کاغذ دیواری لوکس

  بدون شک مهم ترین عامل در قیمت کاغذ دیواری لوکس کیفیت و مرغوبیت متریال به کار رفته در ساخت و تولید آن ها می باشد. متریالی که بسته به کیفیتشان عاملی مهم در مقاومت و ماندگاری آن می باشند. از این رو امروزه نمایشگاه مجازی ایران با ارائه ویترینی مجازی و معرفی برند هایی معتبر شما را در انتخاب و خرید کاغذ دیواری های لوکس همراهی می نمایند.

  اگه تا اینجای مقاله رو خوندید، توصیه می کنم یه نگاهی هم به این صفحات بندازید.

  کاغذ دیواری تی وی روم

  کاغذ دیواری مدرن

  کاغذ دیواری پذیرایی

  کاغذ دیواری اتاق کودک

  کاغذ دیواری اتاق نوجوان

  98/4/12

R
E
L
A
T
E
D
P
R
O
D
U
C
T
S

محصولی مرتبط با این مقاله وجود ندارد