فروشگاه الکترونیک
V
I
E
W
A
R
T
I
C
L
E
S

کاغذ دیواری لاکچری

منظور از کاغذ دیواری لاکچری، پوششی تزئینی برای سطوح دیوارها می باشد که نه تنها موجب زیبایی بیش از پیش سطوح دیوارها می‌شود، بلکه با استفاده از طرح‌هایی فاخر و لاکچری، موجب ایجاد فضایی مجلل و با شکوه می‌شود. فضایی که در عین آن که می‌تواند بیانگر سلیقه و روحیات شما باشد، بلکه تا حدودی نیز می‌تواند نشان دهنده‌ی پرستیژ و سطح زندگی شما باشد. چرا که طراحی فاخر و سلطنتی به کار رفته در این کاغذ دیواری لاکچری، نه تنها گرد و غبار چیدمان‌ها و دکوراسیون‌های رایج و روتین را می‌زداید، بلکه حال و هوایی سلطنتی و اشرافی را برای محیط شما به ارمغان می‌آورد. فضایی اشرافی و در عین حال با شکوه که می‌تواند نگاه‌های تحسین بر انگیز مهمانان شما را به همراه داشته باشد. مهمانانی که نه تنها محو دکوراسیون و سلیقه شما می‌شوند، بلکه از ساعت‌ها ماندن در محیط شما خسته و کسل نمی‌شوند.

در این مقاله قصد داریم با نگاهی اجمالی به کاغذ دیواری لاکچری، شما را با اهمیت و کاربرد بیش از پیش این کاغذ دیواری ها در عرصه دکوراسیون‌ها و دیزاین‌های داخلی بیشتر آشنا کنیم. کاغذ دیواری لاکچری ، پوشش‌های تزئینی دیواری لوکس هستند که ظاهری مجلل و با شکوه را برای فضاهای محیطی از جمله سالن‌های پذیرایی، اتاق‌های نشیمن و حتی اتاق‌خواب‌ها به همراه می‌آورند.

 • کاغذ دیواری لاکچری

  آنچه در این مقاله خواهید خواند

  کاغذ دیواری لاکچری چیست؟

  شاید با شنیدن کاغذ دیواری لاکچری این سؤال برایتان مطرح شود که کاغذ دیواری لاکچری چه می باشد؟

  کاغذ دیواری لاکچری که اگر به صورت هوشمندانه و با در نظر گرفتن تمامی جوانب و همچنین آگاهی کامل بر علم روان‌شناسی و تأثیر چیدمان در ایجاد احساس آرامش در میان افراد انتخاب شوند، نه تنها عاملی مؤثر در ایجاد فضایی لاکچری و در عین دلنشین می‌باشند، بلکه موجب افزایش احساس گرمی و راحتی در میان افراد آن محیط نیز می‌شوند.

  کاغذ دیواری لاکچری که به دلیل تنوع عظیم و گسترده در طراحی و رنگ‌بندی، باب سلیقه تمامی افراد است و عاملی مهم و مؤثر در ایجاد احساس رضایت و خوشنودی در میان خریدارانش می باشد.

  همراه ما باشید!

  زیرا در ادامه به شرح جامع‌تری از اهمیت و کاربرد کاغذ دیواری لاکچری در صنعت دکوراسیون و معماری‌های داخلی خواهیم پرداخت.

  @image

  شاید دوست داشته باشید، اطلاعات بیشتری درباره سایر مدل های کاغذ دیواری بدانید.

  کاغذ دیواری رستوران

  کاغذ دیواری اداری

  کاغذ دیواری لوکس

  کاغذ دیواری برجسته


  هر آن چه می‌باید از کاغذ دیواری لاکچری بدانید!

  بدیهی است که وقتی صحبت از اعمال تغییراتی اساسی و ایجاد کمی تنوع در فضاهای محیطی به خصوص اتاق‌های نشیمن، اتاق‌های پذیرایی و به طور کلی دکوراسیون‌های داخلی به میان می‌آید، اولین و مهم‌ترین فاکتور انتخاب کاغذ دیواری مناسب می باشد. کاغذ دیواری‌هایی که گرد و غبار یکنواختی را از محیط شما به دور می‌کنند و عنصری مهم در ایجاد تنوع می‌باشند.

  کاغذ دیواری‌هایی که بدون شک راه حلی مؤثر و پر کاربرد در ایجاد تغییراتی جزئی و در عین حال تأثیرگذار در دکوراسیون‌ها و دیزاین‌های داخلی می‌باشند. پوشش‌هایی تزئینی برای استفاده در فضاهایی لوکس و بزرگ که با توجه به جزئیات و نکاتی مهم و کلیدی عاملی مؤثر در ایجاد فضایی لاکچری می‌باشند. کاغذ دیواری لاکچری که بسته به کیفیت و مرغوبیت متریال به کار رفته در ساخت و تولید آن‌ها و از همه مهم‌تر عرضه آن‌ها توسط برندهایی گوناگون و معتبر، از قیمت‌های متنوعی برخوردار می‌باشند. اما جالب است بدانید که امروزه نمایشگاه مجازی ایران با معرفی برترین ترند های سال کاغذ دیواری لاکچری، میزان مقاومت، نوع متریال به کار رفته در ساخت آن‌ها، برندهای گوناگون ارائه دهنده آن‌ها، قیمت‌های متنوع کاغذ دیواری لاکچری و از همه مهم‌تر ارائه ویترین اینترنتی کامل و جامع شما را در داشتن انتخابی مناسب برای خرید کاغذ دیواری لاکچری همراهی می‌نماید. کاغذ دیواری لاکچری که بسته به سلیقه شما و استفاده از اکسسوری های مناسب و هماهنگ در چیدمان محیط شما، موجب ایجاد فضایی لاکچری و مجلل می‌شوند.

  در واقع همان طوری که از نام کاغذ دیواری لاکچری آشکار است، منظور از کاغذ دیواری لاکچری پوشش‌هایی تزئینی می باشد که فاکتوری مهم در ایجاد فضایی فاخر و یا اصطلاحاً سلطنتی می باشد. فضایی که به محض ورود و قدم نهادن در آن مجذوب شکوه و عظمت آن می‌شوید. شکوه و عظمتی که در عین زیبایی و گیرایی نشان دهنده سطح رفاه و وضعیت مالی و اقتصادی خوب شما می باشد. شاید همین موضوع سبب گشته تا امروزه استفاده از کاغذ دیواری لاکچری در دیزاین و دکوراسیون‌های داخلی تالارها، سالن‌های پذیرایی، رستوران‌های مجلل، هلدینگ ها و به طور محیط‌های لوکس و لاکچری با استقبال چشمگیری همراه باشد. محیط‌هایی که با استفاده از کاغذ دیواری لاکچری، نورپردازی‌های خاص و از همه مهم‌تر استفاده از اکسسوری هایی با شکوه مانند مجسمه‌های بزرگ و آینه‌کاری‌هایی بی‌نظیر، جلوه‌ای زیبا و خیره‌ کننده به محیط می‌بخشند. فاکتوری مهم که می‌تواند عاملی مؤثر در جذب افراد برای مراجعه بیشتر آن‌ها به تالارها، سالن‌های تشریفاتی و به طور کلی فضاهای محیطی شیک و لاکچری باشد.

  علاوه بر این‌ها جالب است بدانید که آن چه که سبب محبوبیت بیش از پیش کاغذ دیواری لاکچری و استفاده بیشتر از آن‌ها در دکوراسیون‌های داخلی می‌شود، قابلیت ست شدن و هم‌خوانی آن‌ها با دیگر اکسسوری ها و کاغذ دیواری لاکچری می باشد. برای درک بهتر این مسئله کافی است سالنی بزرگ و در عین حال با شکوه را تصور نمایید، سالن پذیرایی که با استفاده از کاغذ دیواری لاکچری نه تنها جلوه‌ای دو چندان به فضای محیطی خود بخشیده است، بلکه با ترکیب آن با سنگ‌های زینتی دیوارکوب سبب ایجاد جلوه‌ای منحصر به فرد و سلطنتی گشته است. ترکیبی که باعث ایجاد فضایی با اصالت و در عین حال لاکچری می‌شود.

  @image

  اصلی‌ترین گام در انتخاب کاغذ دیواری لاکچری

  اگر چه استفاده از کاغذ دیواری لاکچری در دکوراسیون‌ها و دیزاین‌های داخلی عنصری مهم برای ایجاد فضایی لوکس و لاکچری می باشد، اما به یاد داشته باشید که اصلی‌ترین و مهم‌ترین گام برای استفاده از این کاغذ دیواری ها در دیزاین‌های داخلی، در نظر گرفتن متراژ محیط شما می باشد. زیرا استفاده از کاغذ دیواری لاکچری با در نظر گرفتن متراژ و ارزیابی همه جانبه محیط، نه تنها موجب زیبایی بیش از پیش محیط می‌شود، بلکه فاکتوری مهم در بزرگ‌تر نشان دادن محیط شما نیز می باشد.

  @image

  برای شمایی که دوست دارید اطلاعات بیشتری درباره سایر مدل های کاغذ دیواری بدانید.

  کاغذ دیواری لاکچری

  کاغذ دیواری کلاسیک

  کاغذ دیواری اتاق خواب

  کاغذ دیواری طرح دار


  مزایا استفاده از کاغذ دیواری لاکچری در دکوراسیون های داخلی!

  اگر چه امروزه استفاده از کاغذ دیواری لاکچری عنصری مهم در زیبایی و تزئین سطوح دیوار ها می باشد، اما شاید این سوال برایتان مطرح شود که مزایا استفاده از کاغذ دیواری لاکچری در دکوراسیون های داخلی و به طور کلی صنعت معماری داخلی چه می باشد؟

  همان طوری که می دانید نوع و سبک کاغذ دیواری به کار رفته در هر فضا و محیطی، علاوه بر ایجاد جلوه ای زیبا، عاملی موثر در معرفی سلیقه و حتی سبک مورد علاقه شما می باشد. کاغذ دیواری هایی که در صورت داشتن هماهنگی با دیگر لوازم و اکسسوری ها و از همه مهم تر انتخاب آن ها با آگاهی کامل بر علم رنگ ها و تاثیرات روحی و روانی آن ها بر افراد و به طور کلی محیط شما، نه تنها موجب افزایش احساس آرامش و راحتی می شود، بلکه فضایی گرم و دلنشین را برایتان به ارمغان می آورد. فضایی که در عین پیروی از معماری های به روز و مدرن، می تواند یاد آور فضایی با شکوه و نوستالژیک باشد.

  از این رو امروزه کاغذ دیواری لاکچری در شمار یکی دیگر از محبوب ترین و مورد استقبال ترین کاغذ دیواری های موجود و مورد استفاده در دکوراسیون های داخلی قرار دارد. کاغذ دیواری هایی با طرح های فاخر که نه تنها گرد و غبار یک نواختی را از محیط شما می زداید، بلکه جلوه ای با شکوه و سلطنتی را برای فضای محیطی شما به ارمغان می آورد.

  همراه ما باشید!

  زیرا در ادامه به شرح جامعی از مهم ترین مزایا استفاده از کاغذ دیواری لاکچری در دیزاین ها و دکوراسیون های داخلی خواهیم پرداخت.

  @image

  • <b> طراحی فاخر و متنوع </b>

  بدون شک یکی از مهم ترین مزایا استفاده از کاغذ دیواری لاکچری در دیزاین ها و دکوراسیون های داخلی طراحی متنوع و در عین حال فاخر این کاغذ دیواری ها می باشد. همان طوری که از نام این کاغذ دیواری آشکار است، کاغذ دیواری لاکچری پوشش تزئینی لوکس و مجللی می باشد. اما لازم است بدانید که مفهوم و معنی لوکس و لاکچری در میان افراد و سلایق گوناگون متفاوت می باشد، این در حالی است که تنوع گسترده در طرح های کاغذ دیواری لاکچری گوناگون سبب گشته تا تمامی افراد با هر سلیقه و تعریفی از واژه لاکچری بتوانند انتخابی مناسب داشته باشند. انتخابی که نه تنها جلوه ای خاص و ویژه را به فضای محیطی آن ها می بخشد، بلکه سبب ایجاد تنوع و در نتیجه رضایت خاطر آن ها می شود. اما لازم است بدانید در واقع آن چه که سبب محبوبیت بیش از پیش کاغذ دیواری لاکچری در محیط های سر بسته گوناگون از جمله سالن های پذیرایی، اتاق های نشیمن و حتی اتاق خواب ها می شود، طراحی فاخر و سلطنتی آن ها می باشد. طراحی هایی متنوع که علاوه بر زیبایی بیش از پیش محیط شما می شود، حال و هوایی اشرافی و سلطنتی را برای شما به همراه می آورد.

  • رنگ بندی هایی خاص و تاثیر گذار

  از دیگر مزایا استفاده از کاغذ دیواری لاکچری در پوشش دیوار ها می توان به طیف رنگی گسترده و در عین حال منحصر به فرد این کاغذ دیواری ها اشاره کرد. استفاده از رنگ هایی مانند طلایی و نقره ای در ساخت و تولید این کاغذ دیواری ها نه تنها جلوه ای درخشان و چشمگیر به محیط شما می بخشد، بلکه موجب ایجاد فضایی لاکچری و خاص نیز می شود. در واقع جالب است بدانید استفاده از رنگ های متنوع و ترکیب آن ها با دیگر رنگ های مکمل با آگاهی کامل بر علم روان شناسی رنگ ها در کاغذ دیواری لاکچری نه تنها موجب جذب و تحت تاثیر قرار دادن بیشتر افراد می شود، بلکه عنصری مهم در ایجاد فضایی اشرافی و با شکوه می باشد. ایجاد تغییراتی اساسی که رنگ و بوی یکنواختی را از محیط شما می زداید و به آن جلوه ای خاص و لاکچری می بخشد.

  @image

  • فضا سازی لاکچری و سلطنتی

  فضا سازی لاکچری و در عین حال سلطنتی از دیگر مزایا استفاده از کاغذ دیواری لاکچری در فضا های محیطی می باشد. همان طوری که پیش تر اشاره کردیم انتخاب و استفاده از کاغذ دیواری لاکچری فاکتوری مهم و اساسی در ایجاد تغییراتی اساسی در محیط شما می باشد. عنصری موثر که در صورت ارزیابی همه جانبه و داشتن انتخابی هوشمندانه نه تنها ظاهری شکیل به محیط شما می بخشد بلکه سبب ایجاد فضایی متفاوت و خاص می شود. فضایی که دیگر هیچ شباهتی به محیط های تکراری ندارد و در آن از چیدمان های روتین و عاری از هر گونه خلاقیت، هیچ خبری نمی باشد. در واقع جالب است بدانید استفاده از کاغذ دیواری های لاکچری در دیزاین های داخلی، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که بسته به سلیقه خود و با انتخاب و استفاده از اکسسوری های مناسب و هماهنگ با فضای محیطی خود، ظاهری لاکچری و سلطنتی ببخشید. ظاهری خیره کننده که تنها با استفاده از کاغذ دیواری های لاکچری و ترکیب آن با دیگر اکسسوری های مناسب، به راحتی می تواند نگاه ها را به سوی خود جلب نماید. نگاه هایی تحسین برانگیز که نشان دهنده سلیقه خاص و فضای لاکچری شما می باشد.

  @image

  •مقرون به صرفه

  از دیگر مزایا استفاده از کاغذ دیواری لاکچری در دیزاین ها و دکوراسیون های داخلی می توان به ایجاد تغییراتی اساسی در عین کاهش هزینه های جانبی اشاره کرد. همان طوری که پیش تر اشاره کردیم، در بازار امروزی شاهد طرح ها و رنگ های متنوعی از انواع کاغذ دیواری لاکچری می باشیم. کاغذ دیواری هایی با طرح هایی فاخر و رنگ هایی درخشان که سبب ایجاد تغییراتی چشمگیر می شوند. برای درک بهتر این مسئله کافی است فضایی مانند سالن های پذیرایی را تصور نمایید. سالن هایی که با استفاده از کاغذ دیواری لاکچری تنها در یک قسمت از آن، از ظاهری لوکس و اشرافی بهره مند می شوند. از سویی دیگر استفاده از کاغذ دیواری های لاکچری در دکوراسیون های داخلی به دلیل داشتن مقاومت و ماندگاری بالا و در نتیجه طول عمر بسیار زیاد آن ها از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه می باشند.

  قیمت کاغذ دیواری لاکچری

  اگر چه در بازار امروزی شاهد قیمت های متفاوتی از انواع کاغذ دیواری لاکچری می باشیم، اما جالب است بدانید آن چه سبب تنوع بیش از حد در قیمت کاغذ دیواری لاکچری می شود، کیفیت و مرغوبیت متریال به کار رفته در ساخت و تولید این کاغذ دیواری ها می باشد.

  اگر تا اینجای مقاله را خواندید، توصیه می کنم نگاهی هم به این صفحات بیندازید.

  کاغذ دیواری تی وی روم

  کاغذ دیواری مدرن

  کاغذ دیواری اتاق کودک

  کاغذ دیواری اتاق نوجوان


  98/4/13

R
E
L
A
T
E
D
P
R
O
D
U
C
T
S

محصولی مرتبط با این مقاله وجود ندارد