فروشگاه الکترونیک
V
I
E
W
A
R
T
I
C
L
E
S

کاغذ دیواری لاکچری

منظور از کاغذ دیواری لاکچری، پوششی تزئینی برای سطوح دیوارها می باشد که نه تنها موجب زیبایی بیش از پیش سطوح دیوارها می‌شود، بلکه با استفاده از طرح‌هایی فاخر و لاکچری، موجب ایجاد فضایی مجلل و با شکوه می‌شود. فضایی که در عین آن که می‌تواند بیانگر سلیقه و روحیات شما باشد، بلکه تا حدودی نیز می‌تواند نشان دهنده‌ی پرستیژ و سطح زندگی شما باشد. چرا که طراحی فاخر و سلطنتی به کار رفته در این کاغذ دیواری لاکچری، نه تنها گرد و غبار چیدمان‌ها و دکوراسیون‌های رایج و روتین را می‌زداید، بلکه حال و هوایی سلطنتی و اشرافی را برای محیط شما به ارمغان می‌آورد. فضایی اشرافی و در عین حال با شکوه که می‌تواند نگاه‌های تحسین بر انگیز مهمانان شما را به همراه داشته باشد. مهمانانی که نه تنها محو دکوراسیون و سلیقه شما می‌شوند، بلکه از ساعت‌ها ماندن در محیط شما خسته و کسل نمی‌شوند.

هر آن چه می‌باید از کاغذ دیواری لاکچری بدانید!

در این مقاله قصد داریم با نگاهی اجمالی به کاغذ دیواری لاکچری، شما را با اهمیت و کاربرد بیش از پیش این کاغذ دیواری ها در عرصه دکوراسیون‌ها و دیزاین‌های داخلی بیشتر آشنا کنیم. کاغذ دیواری لاکچری ، پوشش‌های تزئینی دیواری لوکس هستند که ظاهری مجلل و با شکوه را برای فضاهای محیطی از جمله سالن‌های پذیرایی، اتاق‌های نشیمن و حتی اتاق‌خواب‌ها به همراه می‌آورند.

 • هر آن چه می‌باید از کاغذ دیواری لاکچری بدانید!

  کاغذ دیواری لاکچری چیست؟

  شاید با شنیدن کاغذ دیواری لاکچری این سؤال برایتان مطرح شود که کاغذ دیواری لاکچری چه می باشد؟

  کاغذ دیواری لاکچری که اگر به صورت هوشمندانه و با در نظر گرفتن تمامی جوانب و همچنین آگاهی کامل بر علم روان‌شناسی و تأثیر چیدمان در ایجاد احساس آرامش در میان افراد انتخاب شوند، نه تنها عاملی مؤثر در ایجاد فضایی لاکچری و در عین دلنشین می‌باشند، بلکه موجب افزایش احساس گرمی و راحتی در میان افراد آن محیط نیز می‌شوند.

  کاغذ دیواری لاکچری که به دلیل تنوع عظیم و گسترده در طراحی و رنگ‌بندی، باب سلیقه تمامی افراد است و عاملی مهم و مؤثر در ایجاد احساس رضایت و خوشنودی در میان خریدارانش می باشد.

  همراه ما باشید!

  زیرا در ادامه به شرح جامع‌تری از اهمیت و کاربرد کاغذ دیواری لاکچری در صنعت دکوراسیون و معماری‌های داخلی خواهیم پرداخت.


  @image


  هر آن چه می‌باید از کاغذ دیواری لاکچری بدانید!

  بدیهی است که وقتی صحبت از اعمال تغییراتی اساسی و ایجاد کمی تنوع در فضاهای محیطی به خصوص اتاق‌های نشیمن، اتاق‌های پذیرایی و به طور کلی دکوراسیون‌های داخلی به میان می‌آید، اولین و مهم‌ترین فاکتور انتخاب کاغذ دیواری مناسب می باشد. کاغذ دیواری‌هایی که گرد و غبار یکنواختی را از محیط شما به دور می‌کنند و عنصری مهم در ایجاد تنوع می‌باشند.

  کاغذ دیواری‌هایی که بدون شک راه حلی مؤثر و پر کاربرد در ایجاد تغییراتی جزئی و در عین حال تأثیرگذار در دکوراسیون‌ها و دیزاین‌های داخلی می‌باشند. پوشش‌هایی تزئینی برای استفاده در فضاهایی لوکس و بزرگ که با توجه به جزئیات و نکاتی مهم و کلیدی عاملی مؤثر در ایجاد فضایی لاکچری می‌باشند. کاغذ دیواری لاکچری که بسته به کیفیت و مرغوبیت متریال به کار رفته در ساخت و تولید آن‌ها و از همه مهم‌تر عرضه آن‌ها توسط برندهایی گوناگون و معتبر، از قیمت‌های متنوعی برخوردار می‌باشند. اما جالب است بدانید که امروزه نمایشگاه مجازی ایران با معرفی برترین ترند های سال کاغذ دیواری لاکچری، میزان مقاومت، نوع متریال به کار رفته در ساخت آن‌ها، برندهای گوناگون ارائه دهنده آن‌ها، قیمت‌های متنوع کاغذ دیواری لاکچری و از همه مهم‌تر ارائه ویترین اینترنتی کامل و جامع شما را در داشتن انتخابی مناسب برای خرید کاغذ دیواری لاکچری همراهی می‌نماید. کاغذ دیواری لاکچری که بسته به سلیقه شما و استفاده از اکسسوری های مناسب و هماهنگ در چیدمان محیط شما، موجب ایجاد فضایی لاکچری و مجلل می‌شوند.

  در واقع همان طوری که از نام کاغذ دیواری لاکچری آشکار است، منظور از کاغذ دیواری لاکچری پوشش‌هایی تزئینی می باشد که فاکتوری مهم در ایجاد فضایی فاخر و یا اصطلاحاً سلطنتی می باشد. فضایی که به محض ورود و قدم نهادن در آن مجذوب شکوه و عظمت آن می‌شوید. شکوه و عظمتی که در عین زیبایی و گیرایی نشان دهنده سطح رفاه و وضعیت مالی و اقتصادی خوب شما می باشد. شاید همین موضوع سبب گشته تا امروزه استفاده از کاغذ دیواری لاکچری در دیزاین و دکوراسیون‌های داخلی تالارها، سالن‌های پذیرایی، رستوران‌های مجلل، هلدینگ ها و به طور محیط‌های لوکس و لاکچری با استقبال چشمگیری همراه باشد. محیط‌هایی که با استفاده از کاغذ دیواری لاکچری، نورپردازی‌های خاص و از همه مهم‌تر استفاده از اکسسوری هایی با شکوه مانند مجسمه‌های بزرگ و آینه‌کاری‌هایی بی‌نظیر، جلوه‌ای زیبا و خیره‌ کننده به محیط می‌بخشند. فاکتوری مهم که می‌تواند عاملی مؤثر در جذب افراد برای مراجعه بیشتر آن‌ها به تالارها، سالن‌های تشریفاتی و به طور کلی فضاهای محیطی شیک و لاکچری باشد.

  علاوه بر این‌ها جالب است بدانید که آن چه که سبب محبوبیت بیش از پیش کاغذ دیواری لاکچری و استفاده بیشتر از آن‌ها در دکوراسیون‌های داخلی می‌شود، قابلیت ست شدن و هم‌خوانی آن‌ها با دیگر اکسسوری ها و کاغذ دیواری لاکچری می باشد. برای درک بهتر این مسئله کافی است سالنی بزرگ و در عین حال با شکوه را تصور نمایید، سالن پذیرایی که با استفاده از کاغذ دیواری لاکچری نه تنها جلوه‌ای دو چندان به فضای محیطی خود بخشیده است، بلکه با ترکیب آن با سنگ‌های زینتی دیوارکوب سبب ایجاد جلوه‌ای منحصر به فرد و سلطنتی گشته است. ترکیبی که باعث ایجاد فضایی با اصالت و در عین حال لاکچری می‌شود.


  @image


  اصلی‌ترین گام در انتخاب کاغذ دیواری لاکچری

  اگر چه استفاده از کاغذ دیواری لاکچری در دکوراسیون‌ها و دیزاین‌های داخلی عنصری مهم برای ایجاد فضایی لوکس و لاکچری می باشد، اما به یاد داشته باشید که اصلی‌ترین و مهم‌ترین گام برای استفاده از این کاغذ دیواری ها در دیزاین‌های داخلی، در نظر گرفتن متراژ محیط شما می باشد. زیرا استفاده از کاغذ دیواری لاکچری با در نظر گرفتن متراژ و ارزیابی همه جانبه محیط، نه تنها موجب زیبایی بیش از پیش محیط می‌شود، بلکه فاکتوری مهم در بزرگ‌تر نشان دادن محیط شما نیز می باشد.


  @image


  98/4/13

R
E
L
A
T
E
D
P
R
O
D
U
C
T
S

محصولی مرتبط با این مقاله وجود ندارد