فروشگاه الکترونیک
V
I
E
W
A
R
T
I
C
L
E
S

کاغذ دیواری طرح دار

کاغذ دیواری طرح دار با طرح های زیبا در دراز مدت اثرات خوبی روی روحیه ی شما میگذارند زیرا شخص آخرین تصویر قبل از خواب تصاویر دیوارها و سقف خواهد بود که میبیند.

کاغذ دیواری طرح دار به دلیل بافت غنی تر، جذب نور بیشتر و طرح هایی که دارد می تواند در فضاهای کوچک حس خفگی ایجاد کند و فضا را کوچک تر از آنچه هست نشان دهد اما با یک انتخاب مناسب کاغذ دیواری طرح دار می توانند جلوه ای متفاوت و حس و حالی منحصر به فرد در خانه شما ایجاد کنند، تنوع طرح و رنگ آنقدر زیاد است که به راحتی می توانید از میان آن ها بهترین را برای خانه تان انتخاب کنید؛

 • کاغذ دیواری طرح دار

  آنچه در این مقاله خواهید خواند

  @image

  این کاغذ دیواری طرح دار از چوب و سنگ و پارچه یا مخمل الهام گرفته شده است و دارای طرح گل و خطوط و شکل های مختلفی هستند.

  اگر محیط مورد نظر شما کوچک است و می خواهید محیط را بزرگتر جلوه دهید بهتر است از کاغذ دیواری طرح دار با طرح های کوچک تر، روشن و یا طرح های تکراری استفاده کنید، و اگر محیط شما بیش از حد بزرگ است، بهتر است از طرح های درشت تر و یا تیره استفاده کنید ویا اگر فضای محیط خیلی بزرگ است می توانید از طرح های بزرگ با خطوط افقی استفاده کنید و اگر عرض و ارتفاع فضای کوچک می باشد می توانید از کاغذ دیواری طرح دار با طرح خطوط عمودی استفاده کنید تا ابعاد اتاق شما را از لحاظ عرض و ارتفاع بزرگتر جلوه دهد.

  شاید دوست داشته باشید، اطلاعات بیشتری درباره سایر مدل های کاغذ دیواری بدانید.

  کاغذ دیواری رستوران

  کاغذ دیواری اداری

  کاغذ دیواری لوکس

  کاغذ دیواری برجسته


  مناسب ترین مقیاس الگوهای کاغذ دیواری طرح دار:

  انتخاب یک طرح صاف یا بافت دار در مورد سبک شخصی است. برای یک فضای سرگرمی، رنگ روشن، انواع موتیف با نقوش کوچک را انتخاب کنید که به طور مرتب از هم فاصله دارد، تاثیر تزئینی مرزها را نیز فراموش نکنید. الگوهای کوچک در مقیاس کوچک، باعث می شود احساس راحتی داشته باشند، در حالی که طرح های بزرگ در مقیاس بزرگ تر، باعث می شود اتاق ها بیشتر صمیمی شوند. برای ایجاد یک اتاق خالی، الگوهایی با مقیاس بزرگ را با رنگ های روشن و زمینه های تاریک انتخاب کنید. برای دیوارهای پشت تخت، یک الگوی بزرگ با ابعاد باز مانند یک طرح گل بزرگ را امتحان کنید.

  یک اتاق با کاغذ دیواری ساده و بدون طرح می تواند خالی شود، در حالی که یک اتاق با الگوهای بیشمار نیز میتواند خسته کننده شود. هنگام ترکیب این الگوها، در يك اتاق يا بين مناطق مجاور، این مقادير و ابعاد را رعایت کنید.

  بافت و الگوها در انتخاب بهترین کاغذ دیواری طرح دار:

  کاغذ دیواری طرح دار با نقوش گل ، یک سبک کلاسیک ارائه می دهند. البته لازم نیست از کاغذ دیواری طرح دار با تصویر گل به صورت سنتی استفاده کنید. بسیاری از این طرح ها و الگوها را می توان در سبک معاصر نیز اعمال کرد و سبکی مدرن با احساس تازه و هیجان انگیز به وجود آورد. طرح های تصویر زمینه های همچون جنگل و درخت ، یک اتاق احساس سر زندگی را به خانه شما خواهند آورد. یا طرح های حیوانی مثل پرنده ظریف و پروانه نه فقط برای اتاق کودکان بلکه می توانند سبک شما را نیز به اتاق نشیمن اضافه کند.

  کاغذ دیواری طرح دار به عنوان تابلوی هنری

  بهتر است کاغذ دیواری طرح دار را به عنوان ستاره ای در دکوراسیون منزل در نظر بگیرید. تابلوهای هنری را به دور از کاغذ دیواری طرح دار قرار دهید و بگذارید خودش مثل اثر هنری بدرخشد.

  کاغذ دیواری طرح دار در ترکیب با رنگ سفید

  برای استفاده از کاغذ دیواری طرح دار در دکوراسیون اتاق خواب، اگر سرویس خواب و روتختی سفید دارید، بهترین محل نصب آن، درست در دیوار پشتی تخت خواب است. رنگ سفید تخت خواب باعث جلوه بیشتر کاغذ دیواری طرح دار شده و فضا را زیباتر می کند.

  رنگ خنثی در دکوراسیون

  اگر دکوراسیون منزل شما دارای ترکیب رنگ خنثی است به سبک و طرح دقت بیشتری داشته باشد تا به کلی با طراحی خانه تان هماهنگ باشد.

  کاغذ دیواری طرح دار با نقش طلایی

  در یک حرکت هوشمندانه، برای اینکه دکوراسیون منزل خود را لوکس و متفاوت کنید، به سراغ مدلی از کاغذ دیواری طرح دار بروید که دارای نقوش طلایی رنگ باشد. با توجه به سبک دکوراسیون منزل خود می توانید به سراغ نقوش مدرن و یا کلاسیک بروید. استفاده از کاغذ دیواری طرح دار با نقش طلایی در کنار رنگهای خنثی غوغا می کند. این دیوار در راهرو، راه پله و هر فضای دیگری می تواند زیبایی به همراه داشته باشد. دقت کنید دیواری را برای این منظور انتخاب کرده باشید که تابش مستقیم آفتاب یا نورپردازی منزل روی آن، مانع از دیده شدن نقوش طلایی رنگ نشود.

  کاغذ دیواری طرح دار با نقش گل

  یک دکوراسیون اتاق خواب دخترانه با کاغذ دیواری گلدار چگونه به نظر می رسد؟ با این کار می توانید فضای اتاق را به باغی رویایی برای فرزند خود تبدیل کنید که استراحت و بازی برای او به رویایی کودکانه تبدیل شود. کارشناسان کاغذ دیواری پیشنهاد می کنند که بهتر است از طرح هایی با رنگ های ملایم برای این کار استفاده کنید. اگر کاغذ دیواری انتخابی شما دارای رنگ های تیره و یا طرح های درشت است، سرویس خواب را با به رنگ ملایم بخرید تا باعث اغتشاش و بر هم زدن آرامش فرزندتان نشود.

  کاغذ دیواری طرح دار به عنوان پوشش ستون:

  بسیاری از افراد از وجود ستون هایی که در وسط منزل بنا شده اند شاکی می باشند زیرا این ستون ها جلوه زیبایی برای خانه ندارند.

  استفاده از کاغذ دیواری با طرح کاشی استخری گزینه ی مناسبی برای تزیین نمای ستون وسط منزل میباشد.

  چند نکته در مورد کاغذ دیواری طرح دار:

  1)کاغذ دیواری طرح دار میتواند اثر یک رنگ را خنثی کند و بیشتر طرح ها به چشم بیایند.

  2)باعث هماهنگی بین رنگ ها میشود.

  3)میل به ماندن در یک اتاق را در شما افزایش میدهد.

  4) از کاغذ دیواری طرح دار برای حاشیه یک قاب عکس و بسیاری از ریزه کاری ها استفاده کنید.

  5)در صورتی که به طرح های سنتی علاقه دارید می توانید از طرح های سنتی استفاده کنید.

  6)طرح هایی با خطوط منحنی فضا را شاداب تر نشان میدهد.

  7)طرح های سیاه و سفید به آسانی با سایر دکور هماهنگ میشود.

  اگر تا اینجای مقاله را خواندید، توصیه می کنم نگاهی هم به این صفحات بیندازید.

  کاغذ دیواری تی وی روم

  کاغذ دیواری مدرن

  کاغذ دیواری پذیرایی

  کاغذ دیواری اتاق کودک

  کاغذ دیواری اتاق نوجوان


  98/4/15

R
E
L
A
T
E
D
P
R
O
D
U
C
T
S

محصولی مرتبط با این مقاله وجود ندارد