فروشگاه الکترونیک
V
I
E
W
A
R
T
I
C
L
E
S

کاغذ دیواری رستوران

بدیهی است که امروزه استفاده از کاغذ دیواری رستوران از جمله اصلی ترین و مهم ترین فاکتور در دکوراسیون داخلی رستوران ها می باشد، زیرا رستوران ها، کافی شاپ ها و حتی فود کورت ها برای داشتن ظاهری دعوت کننده و در عین حال گیرا به خودی خود پذیرای کاغذ دیواری رستوران هستند. کاغذ دیواری هایی که همان طور که از نام آن ها آشکار می باشد، پوشش تزئینی مناسبی برای سطوح دیوار های رستوران ها می باشند.

در این مقاله قصد داریم با نگاهی اجمالی شما را با کاغذ دیواری رستوران‌ ، فود کورت ها، کافی‌شاپ‌ها و غیره بیشتر آشنا کنیم. کاغذ دیواری رستوران نه تنها عاملی مؤثر در ایجاد فضایی خاص و دلنشین می‌باشند، بلکه از اهمیت ویژه‌ای در جذب مشتری نیز برخوردار می‌باشند. که در ادامه به شرح جامع‌تری از کاغذ دیواری رستوران خواهیم پرداخت.

 • دلیل استفاده از کاغذ دیواری رستوران در معماری‌های داخلی چیست؟

  آنچه در این مقاله خواهید خواند

  کاغذ دیواری رستوران چیست؟

  شاید با شنیدن کاغذ دیواری رستوران این سؤال برایتان مطرح شود که کاغذ دیواری رستوران چیست؟ اهمیت استفاده از کاغذ دیواری رستوران در دکوراسیون‌های داخلی رستوران‌ها، فود کورت ها و حتی کافی‌شاپ‌ها چه می‌باشد؟ و از همه مهم‌تر آن چه سبب استقبال بیش از پیش استفاده از کاغذ دیواری رستوران ‌ها در معماری‌های داخلی می‌شود، چیست؟

  همراه ما باشید! زیرا قصد داریم شما را برای یافتن پاسخی مناسب برای هر گونه سؤال احتمالی از کاغذ دیواری رستوران همراهی نماییم.


  @image


  شاید دوست داشته باشید، اطلاعات بیشتری درباره سایر مدل های کاغذ دیواری بدانید.

  کاغذ دیواری اداری

  کاغذ دیواری لوکس

  کاغذ دیواری برجسته


  هر آن چه می‌باید از کاغذ دیواری رستوران بدانید!

  بدون شک برای تمامی افراد لحظاتی پیش آمده است که به محض ورود و قدم گذاشتن در محیطی جدید، مجذوب دیزاین و دکوراسیون داخلی آن محیط می‌شوند و اولین چیزی که در چشم آن‌ها می‌درخشد کاغذ دیواری هایی طرح دار و زیبا می‌باشند که جلوه‌ای خاص و منحصر به فرد را به فضای محیطی بخشیده‌اند. کاغذ دیواری رستوران با ایجاد انرژی مثبت در فضا و انتقال آن به افراد، عاملی مهم در ایجاد احساس آرامش و راحتی در افراد می‌باشد. از این رو امروزه استفاده از کاغذ دیواری رستوران در دیزاین ها و دکوراسیون‌های داخلی رستوران‌ها، فود کورت ها، کافی‌شاپ‌ها و به طور کلی تمامی سالن‌های غذاخوری‌ها با توجه به تأثیر رنگ‌ها از لحاظ روان‌شناسی بر روی افراد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد.

  از سویی دیگر بدیهی است که چیدمان و دیزاین های داخلی سالن‌های غذاخوری از دیگر عوامل تأثیرگذار بر روی افراد می‌باشد. در واقع استفاده از کاغذ دیواری رستوران‌ با در نظر گرفتن شیوه کاری آن‌ها عاملی مهم در جذب مشتری می‌باشد. برای درک بهتر این مسئله کافی است رستوران‌هایی را در نظر بگیرید که تنها به سبکی خاص غذاهای خود را ارائه می‌دهند. طبیعی است که در میان تنوع بیش از حد رستوران‌ها و سالن‌های غذاخوری، انتخاب شما رستورانی می‌باشد که علاوه بر ارائه غذایی با کیفیت، به چیدمان و دکوراسیون داخلی خود نیز اهمیت می‌دهند. به عنوان مثال رستورانی چینی را در نظر بگیرید. رستوران‌هایی که علاوه بر داشتن منویی وسیع و با کیفیت و ارائه غذاهایی خاص، با استفاده از کاغذ دیواری رستوران که طرح‌ها و نقوشی نزدیک به حال و هوای چین دارد موجب فضاسازی خاص و منحصر به فرد برای مشتریانش می‌شود. طبیعی است که در میان شمار بسیار زیاد رستوران‌های چینی، انتخاب شما چنین دکوراسیونی با کاغذ دیواری رستوران خواهد بود.


  @image


  همچنین جالب است بدانید که استفاده از کاغذ دیواری رستوران‌ ، علاوه بر آن که سبب زیبایی بیش از پیش سطوح دیوارهای رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و سالن‌های غذاخوری می‌شوند، بلکه فاکتوری مهم در دکور و معماری داخلی رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها می‌باشند. زیرا همان طوری که می‌دانید اگر چه کیفیت غذاهای ارائه دهنده توسط رستوران‌ها و فود کورت ها فاکتوری مهم در انتخاب رستوران‌ها می‌باشد اما توجه به سبک دکوراسیون و دیزاین انتخاب شده در چیدمان محیط‌های غذاخوری عمومی نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد. چرا که رستوران‌ها محیط‌هایی مناسب برای تفریح و در عین حال وقت‌گذرانی می‌باشند. همین موضوع سبب توجه بیش از پیش به دکوراسیون‌های داخلی رستوران‌ها و استفاده از کاغذ دیواری رستوران در دیزاین های داخلی آن‌ها و تأکید دکوراتورها در استفاده از کاغذ دیواری رستوران در دکوراسیون‌ها می‌باشد.

  کاغذ دیواری رستوران در صورت انتخاب هوشمندانه نه تنها موجب ایجاد احساس راحتی در میان افراد می‌شوند، بلکه می‌توانند ساعت‌ها میزبان مشتریانش باشند.

  از سویی دیگر امروزه شاهد شکل گیری قرارهایی خاص و ملاقات‌هایی کاری در رستوران‌ها می‌باشیم. بدیهی است که آن چه که سبب انتخاب رستورانی مناسب برای دیدارهای خاص و کاری می‌شود، صرفاً ارائه غذایی خوش طعم و لذیذ نمی‌باشد. بلکه دکوراسیون و نحوه چیدمان رستوران‌ها نیز عنصری مهم و انکار نشدنی در انتخاب رستورانی مناسب برای دیدارهای خاص می‌باشد. رستوران‌هایی که با استفاده از کاغذ دیواری رستوران‌ و اکسسوری هایی مناسب در دیزاین داخلی خود، جلوه‌ای خاص و در عین حال شیک را به محیط می‌بخشند. جلوه‌ای منحصر به فرد که نه تنها سبب افزایش تمایل افراد برای گذراندن ساعت‌هایی طولانی در آن محیط می‌گردد، بلکه ایجاد فضاسازی تجاری، از دیگر اهداف اصلی آن می‌باشد.

  در واقع لازم است بدانید یکی از راه‌کارهای آسان و در عین حال مؤثر در طراحی داخلی رستوران‌ها، استفاده از انواع کاغذ دیواری رستوران‌ می‌باشد.

  کاغذ دیواری رستوران بسته به طرح‌های متنوع و رنگ‌بندی‌هایی گوناگون، علاوه بر آن که باب سلیقه تمامی افراد می‌باشند، بلکه بستر انتخابی هوشمندانه و مؤثر را برای شما فراهم می‌آورند.

  از این رو امروزه نمایشگاه مجازی ایران با ارزیابی هوشمندانه، ارائه اطلاعاتی همه جانبه و از همه مهم‌تر ارائه ویترین اینترنتی شما را در انتخاب و خرید مناسب‌ترین کاغذ دیواری رستوران‌ همراهی می‌نماید.


  @image


  اصلی‌ترین گام در انتخاب کاغذ دیواری رستوران !

  جالب است بدانید که مهم‌ترین و اصلی‌ترین گام در انتخاب و خرید کاغذ دیواری رستوران، توجه به فضای محیطی رستوران و یا کافه می‌باشد. فضایی سر زنده و در عین حال آرامش‌بخش که می‌تواند ساعت‌های خوش و دور از استرسی را برای شما فراهم نماید. محیطی که به محض ورود به آن شلوغی‌ها و اضطرابات زندگی روزمره را فراموش می‌کنید و فارغ از هر تشویشی وقتتان را در آن می‌گذرانید. از این رو امروزه استفاده از کاغذ دیواری رستوران با طرح‌هایی الهام گرفته از طبیعت نه تنها یکی دیگر از ترند های برتر سال می‌باشند، بلکه عاملی مؤثر در ایجاد احساس آرامش در میان افراد نیز می‌باشند.


  @image


  برای شمایی که دوست دارید اطلاعات بیشتری درباره سایر مدل های کاغذ دیواری بدانید.

  کاغذ دیواری لاکچری

  کاغذ دیواری کلاسیک

  کاغذ دیواری اتاق خواب

  کاغذ دیواری طرح دار


  مزایا استفاده از کاغذ دیواری رستوران در دیزاین رستوران ها

  اگر چه استفاده از کاغذ دیواری رستوران بر روی سطوح دیوار های رستوران ساده ترین و در عین حال تاثیر گذار ترین المان در زیبایی محیط می باشد، اما جالب است بدانید آن چه که سبب محبوبیت و استقبال بیش از پیش کاغذ دیواری رستوران ها در دیزاین های داخلی رستوران ها و کافی شاپ ها می شود، تنوع چشمگیر آن ها می باشد. کاغذ دیواری های متنوع رستورانی که نه تنها باب سلیقه تمامی افراد می باشند، بلکه از مزایای بسیار زیادی نیز برخوردار می باشند. مزایایی که در ادامه به شرح جامعی از آن ها خواهیم پرداخت!

  طراحی متنوع

  همان طوری که می دانید اگر چه هدف استفاده از کاغذ دیواری رستوران در دیزاین ها و دکوراسیون های داخلی رستوران ها و کافی شاپ ها ایجاد فضایی زیبا و در عین حال دلنشین می باشد، اما نمی توان انکار نمود که مهم ترین و اصلی ترین هدف آن جذب مشتریانی بیشتر و در نتیجه سود مالی بیشتری می باشد. مشتریان و مراجعه کنندگانی که از گذراندن ساعات طولانی خود در آن محیط خسته نمی شوند و در نتیجه غذا و نوشیدنی بیشتری سفارش می دهند. از سویی دیگر ایجاد فضایی خوب و مفرح در رستوران ها نه تنها میزان اشتها و میل به غذا در افراد را افزایش می دهد بلکه عاملی موثر در زیبایی بیش از پیش رستوران ها و کافی شاپ ها می باشد. زیرا هر مشتری در بدو ورود به رستوران و پیش از ثبت سفارش خود، به دیزاین و دکوراسیون های داخلی آن رستوران توجه می نماید. دیزاین و چیدمانی که بدون شک می توانند اولین و در عین حال مهم ترین فاکتور در بیان کیفیت کاری آن رستوران می باشد. از این رو امروزه طراحی متنوع کاغذ دیواری رستوران ها نه تنها حق انتخاب بیشتری را در اختیار دکوراتور ها برای ایجاد فضایی خاص و بی نظیر در رستوران ها قرار می دهند، بلکه عاملی موثر در زیبا سازی و در نتیجه جذب مشتری در رستوران ها و کافی شاپ ها می باشد.

  عمق بخشیدن به محیط

  از دیگر مزایا استفاده از کاغذ دیواری رستوران در دکوراسیون های داخلی رستوران ها می توان به عمق بخشیدن به محیط های فضایی اشاره کرد. پیش تر به طرح های متنوع کاغذ دیواری رستوران ها اشاره کردیم. طرح هایی که اگر با توجه و وسواس بیشتری انتخاب شوند، نه تنها جلوه ای خاص و متفاوت به رستوران می بخشند، بلکه موجب عمق بخشیدن به محیط رستوران و در نتیجه بزرگ تر نشان دادن فضای محیطی می شوند.


  @image


  فضا سازی

  بدون شک یکی از مهم ترین مزایا استفاده از کاغذ دیواری رستوران، ایجاد فضا سازی خاص و روح نواز در رستوران ها و به طور کلی سالن های غذا خوری می باشد. عنصری کاربردی و تاثیر گذار در صنعت دکوراسیون و دیزاین های داخلی که با فضا سازی متفاوت و در عین حال تاثیر گذار، عاملی موثر در جذب مشتری می باشد. در واقع جالب است بدانید که استفاده از کاغذ دیواری رستوران در دیزاین های داخلی رستوران ها عاملی مهم و اساسی در رسیدن و دستیابی به خواسته و هدف اصلی صاحبین رستوران ها می باشد. رسیدن به موفقیتی تجاری در عین کسب رضایت مشتری!

  از این رو مهم ترین کاربرد و مزایا استفاده از کاغذ دیواری رستوران، طراحی فضا و به طور کلی فضا سازی گرم و دلنشین در راستای تمایل و رضایت مشتریان و مراجعه کنندگان می باشد. مراجعه کنندگانی که به محض ورود و تجربه کردن اولین حضور شان در آن محیط، جذب فضا سازی و محیط رستوران شوند. محیطی که می تواند مناسب ترین مکان برای وقت گذراندن و دور شدن از تنش های روزمره باشند.

  بیانگر سبک کاری و خدمات ارائه دهنده

  یکی دیگر از مهم ترین مزایا استفاده از کاغذ دیواری رستوران در دکوراسیون های داخلی، نشان دادن سبک کاری می باشد. برای درک بهتر این مسئله کافی است رستوران هایی دریایی را تصور نمایید. رستوران هایی که در منو آن ها خبری از انواع چلو کباب ها و دسر های متنوع نمی باشد. بدیهی است که در طراحی کاغذ دیواری های رستورانی به کار رفته در این رستوران ها دیگر خبری از طرح های استیک، پیتزا و حتی فنجان های قهوه نمی باشد، بلکه با استفاده از طرح هایی متناسب با سبک کاری و استفاده از اکسسوری هایی مکمل اقدام به دیزاین فضای محیطی مناسبی می نمایند.


  @image


  رنگ بندی

  همچنین از دیگر مزایا استفاده از کاغذ دیواری رستوران در دکوراسیون های داخلی رستوران ها می توان به تنوع در رنگ بندی این کاغذ دیواری ها اشاره کرد که عاملی مهم و موثر در جذب مشتری و افزایش اشتها در آن ها می باشد. انتخاب کاغذ دیواری هایی با رنگ های مناسب که اگر با آگاهی و شناخت کامل بر علم روان شناسی رنگ ها و تاثیر آن ها بر روی اشتها افراد انتخاب و استفاده شوند، عنصری مهم در جذب مشتری و افزایش اشتها آن ها می باشد. رنگ هایی که علاوه بر ایجاد احساس راحتی و آرامش در میان مشتریان، می تواند جلوه ای زیبا و دو چندان را به محیط رستوران ها ببخشند.

  قیمت کاغذ دیواری رستوران

  بدیهی است که در بازار امروزی شاهد قیمت های متنوعی از کاغذ دیواری رستوران ها می باشیم. کاغذ دیواری هایی که مهم ترین عامل در قیمت آن ها نوع متریال به کار رفته در ساخت و تولید آن ها می باشد. متریالی که در صورت برخورداری از مرغوبیت و کیفیتی بالا نه تنها از مقاومت و ماندگاری بیشتری برخوردار می باشند، بلکه عاملی مهم در قیمت کاغذ دیواری های رستورانی نیز می باشند. از این رو امروزه نمایشگاه مجازی ایران با ارائه ویترینی کامل و اینترنتی شما را در انتخاب و خرید کاغذ دیواری مناسب همراهی می نماید.

  اگر تا اینجای مقاله را خواندید، توصیه می کنم نگاهی هم به این صفحات بیندازید.

  کاغذ دیواری تی وی روم

  کاغذ دیواری مدرن

  کاغذ دیواری پذیرایی

  کاغذ دیواری اتاق کودک

  کاغذ دیواری اتاق نوجوان


  98/4/12

R
E
L
A
T
E
D
P
R
O
D
U
C
T
S

محصولی مرتبط با این مقاله وجود ندارد