فروشگاه الکترونیک
V
I
E
W
A
R
T
I
C
L
E
S

کاغذ دیواری تی وی روم

کاغذ دیواری تی وی روم برای دیواری که پشت تلویزیون است استفاده می‌شود که باید در انتخاب طرح و رنگ آن دقت شود چرا که در طول روز به دلیل تماشای تلویزیون بیشتر مورد توجه واقع می‌شود و کاغذ دیواری تی وی روم باید به صورتی باشد که چشم بیننده را اذیت نکند و همچنین طرح زیبایی داشته باشد. به همین دلیل بسیاری از افراد در صدد هستند که طرح زیبایی را برای آن استفاده نمایند. کاغذ دیواری تی وی روم به تنهایی می‌تواند ظاهر خانه شما را بسیار تغییر دهد در نتیجه بسیاری از مشتریان طرفدار آن هستند و نسبت به طرحهای دیگر بیشتر فروش می‌رود.

 • کاغذ دیواری تی وی روم

  آنچه در این مقاله خواهید خواند

  کاغذ دیواری تی وی روم

  تلویزیون‌های ال ای دی و ال سی دی به دلیل داشتن صفحه بزرگ مرکز توجه در هر خانه‌ای محسوب می‌شوند از این رو طراحی دکوراسیون دیوار پشت این تلویزیون‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است.

  برای انتخاب کاغذ دیواری تی وی روم مدل خاصی وجود ندارد و یا از لحاظ جنسی خیلی با انواع دیگر متفاوت نیست اما یک چیز در آن مهم و قابل توجه است که دکوراسیون خانه را بسیار زیبا می کند باید کاغذ دیواری به صورتی باشد که چشم انسان را خسته نکند در نتیجه هنگام خرید باید به این موضوع توجه کنید که آیا میتوانم ساعت های طولانی این کاغذ دیواری را بصورت بک گراند و پس زمینه تلویزیون و فیلم خود قرار دهم اگر نظر من را می خواهید از طرح های شلوغ استفاده نکنید زیرا ممکن است باعث شود که رفته رفته ساعات تماشای تلویزیون شما را کم کند و شما را از دیدن تلویزیون فراری کند! در حقیقت دکوراسیون و رنگ و فضا و مقدار نوردهی خوب هر خانه دست به دست هم میدهد که خانه را محل آرامش شما قرار دهد .

  فوایدی برای نصب کاغذ دیواری تی وی روم وجود دارد که یکی از فواید آن این است که دکوراسیون منزل شما را متحول میکند و تاثیر زیادی بر خانه تان خواهد گذاشت دوم اینکه می توانید با داشتن آن دیگر نیازی به میز تلویزیون نداشته باشید زیرا با داشتن کاغذ دیواری و نصب تلویزیون بر آن میتوانید فضای زیبایی را در خانه تان به وجود بیاورید. فایده سوم آن این است که میتوانید با نصب آن یک تیر و دونشان بزنید!! یعنی هم روی تی وی روم خانه تان تاثیر بگذارید و آن را بهبود ببخشید هم روی سالن پذیرایی منزلتان (البته اگر جایگاه تلویزیون در قسمت پذیرایی است) سالن پذیرایی قسمتی از خانه است که مهمان ها به هنگام مهمانی در آن حاضر می شوند وبا طراحی درست کاغذ دیواری تی وی روم سلیقه ی خود را نشان خواهید داد و ظاهر خانه تان را بسیار فاخر نشان می دهید.


  @image


  کاغذ دیواری تی وی روم میتواند از انواع آن نشات بگیرد و به عنوان ذکر شود برای مثال ما طرح روم سه بعدی ،برجسته ،طرح دار و معمولی داریم که می توانید از انواع مختلف آن استفاده کنید برخی از انواع آن به صورتی است که می توان عکس خانوادگی یا عکس بخصوصی را بر روی کاغذ دیواری چاپ کرد اما باید توجه کنید که به دلیل قرار گیری این کاغذ دیواری در پذیرایی عکس شما در هنگام مهمانی و ورود فرد غریبه ای به خانه تان دیده می شود شاید این مخالف خواسته تان باشد. این انتخاب بر مبنای سلیقه شما به کمک طراح دکوراسیون منزل شماست.

  شاید دوست داشته باشید، اطلاعات بیشتری درباره سایر مدل های کاغذ دیواری بدانید.

  کاغذ دیواری رستوران

  کاغذ دیواری اداری

  کاغذ دیواری لوکس

  کاغذ دیواری برجسته


  انواع کاغذ دیواری تی وی روم

  کاغذ دیواری تی وی روم انواع مختلفی دارند که شامل معمولی، سه بعدی، برجسته و طرح دار می‌شوند در اولین نوع ظاهر ساده‌ای به وجود می‌آید که نظر بعضی از اشخاص را بسوی خود جلب خواهد کرد اما در نوع دوم کاغذ دیواری تی وی روم سه بعدی است جلوه‌ی بسیار زیبایی به وجود خواهد آمد و به گونه‌ای طراحی شده است که نقش و طرح روی آن به دلیل سایه‌های خاصی که روی آن ایجاد شده است برجسته به نظر می‌رسد. همچنین با انجام نورپردازی صحیح و بجا روی این پوشش دکوراتیو فضایی منحصر بفرد خلق خواهد شد اما طرح سه بعدی و هر طرح شلوغ دیگر در کاغذ دیواری تی وی روم ممکن است دردسرساز شود برای مثال فرض کنید در حال تماشای تلویزیون هستید در طولانی مدت و تصاویر مدام تغییر می‌کند و علاوه بر این‌ها تصویر زمینه پشت تلویزیون نیز شلوغ است در این صورت حتماً از انتخاب طرح شلوغ پشیمان خواهید شد در نوع سوم که برجسته است، خانه و محیط شما ظاهری لوکس گرفته و از فاصله‌ی دور نمای زیبایی خواهد داشت به علاوه اینکه قابلیت شستشو هم شامل می‌شود.

  در نوع چهارم کاغذ دیواری تی وی روم که نوع طرح دار است می‌توان طرح‌های زیبایی متناسب با دکوراسیون خانه استفاده کنید البته باید به فضای خانه هم توجه شود به طوری که اگر فضا کوچک باشد از طرح‌های منظم و کوچک و اگر فضای خانه بزرگ است از طرح‌های بزرگ استفاده کنید تا فضا آرام‌تر به نظر برسد.


  @image


  نکته ای که در اینجا باید یادآور شویم این است که بهتر است از جنس ضخیم و مقاوم در برابر خراش کاغذ دیواری تی وی روم استفاده کنید زیرا به دنبال قرار دادن میز تلویزیون و برداشتن آن در هنگام اثاث کشی، میز، خراش کمی به کاغذ دیواری وارد خواهد کرد که اگر جنس کاغذ دیواری بی کیفیت باشد کاغذ دیواری پاره و دچار خراشیدگی می شود.

  پس سعی کنید از جنس مرغوب و قابل شستشوی کاغذ دیواری خریداری کنید نگران هزینه ی آن نیز نباشید زیرا تعداد رول پایینی که برای کار استفاده میشود میتواند در کاهش هزینه ها کمک کننده باشد.

  البته طرح هایی که برای تی وی روم استفاده می شود فقط مختص به کاغذ دیواری نیست یعنی میتوان از حالت کناف یا پی وی سی و ... استفاده کرد اما دلیل برتری کاغذ دیواری تی وی روم بر ساختارهای دیگر این است که کاغذ دیواری قابل تغییر است و این تغییر دادن آن راحت تر و با روند سریع تری صورت میگیرد برای مثال اگر روزی از پس زمینه تلویزیون خود خسته شده اید می توانید به راحتی آن را با طرح دیگری تغییر دهید در هر صورت در هر جایی که شما آزادی عمل بیشتری داشته باشید و هزینه کمتر و روال کاری سریع تر صورت گیرد آن راهکار و روش بهترین است .

  مدلهای مختلف کاغذ دیواری تی وی روم

  مدلهای مختلف کاغذ دیواری تی وی روم

  آنچه همیشه و در هر فضایی برای دکور دیوار ال سی دی اهمیت دارد، متفاوت بودن کاغذ دیواری تی وی روم با سایر قسمت‌های خانه است. چرا که کاغذ دیواری بهترین متریالی است که می‌توان با استفاده از آن، قسمتی را که تلویزیون در آن قرار می‌گیرد، از سایر فضاها جدا کرد.

  برای انتخاب بهترین گزینه در بین انواع کاغذ دیواری تی وی روم بهتر است رنگ بقیه نواحی و دیوارها و یا رنگ پارکت و یا رنگ مبل‌های خود را با آن تطبیق دهید.

  و سعی کنید قبل از انتخاب رنگ و نوع کاغذ دیواری ابتدا مدل‌های نواحی دیگر را خریداری کنید در این صورت کارتان راحت‌تر خواهد بود و سردرگم نخواهید شد.


  @image


  برای انتخاب کاغذ دیواری تی وی روم از چه رنگی استفاده شود بهتر است ؟

  انتخاب رنگ و نمای مناسب برای زمینه تی وی اهمیت زیادی دارد .

  به دلیل اینکه تلویزیون در مرکز خانه و پذیرایی است اولین چیزی که در هنگام ورود خانه مورد توجه قرار میگیرد تلویزیون و طراحی های دیوار پشت آن است بهتر است تی وی روم را برجسته سازی کنید در انتخاب رنگ به سلیقه خودتان بستگی دارد اما هر چقدر از رنگ شاد استفاده شود تا این قسمت را بولد تر نشان دهید سعی کنید کمتر از رنگهای تیره استفاده کنید

  اگر جایگاه مشخصی دارد بهتر است به رنگ روشن انتخاب شود در این صورت فضای اتاق نیز بزرگ‌تر نشان داده می‌شود.

  به دلیل اینکه جایگاه تلویزیون بخصوص در خانه‌های ایرانی در قسمت پذیرایی است دیوار پوش پذیرایی نیز می‌تواند تأثیر زیادی در انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری تی وی روم داشته باشد بنابراین باید در انتخاب پوشش دیوارهای پذیرایی دقت شود زیرا محیط و فضای پذیرایی هر خانه نشان از سلیقه‌ی صاحب‌خانه است و برای انتخاب آن زمان بیشتری لازم است هرچند که انتخاب کاغذ دیواری تی وی روم هم نیاز به توجه دارد زیرا در جایی است که مورد توجه است (پذیرایی)

  اگر دیواری که تلویزیون روی آن قرار دارد، در سالن پذیرایی یا نشیمن است، یک طرح زیبا برای آن استفاده از همان کاغذ طرح دار سالن ولی با رنگ تیره است. در این صورت به کار بردن کاغذ دیواری تی وی روم مدل کلاسیک ایرادی ندارد. به عنوان مثال اگر برای سالن پذیرایی دو دیوارپوش طرح کلاسیک و ساده رنگ بژ انتخاب کرده‌اید، می‌توانید همان طرح کلاسیک با رنگ تیره مثلاً مشکی را انتخاب کنید

  باز هم مثل همیشه مدل داماس اولین انتخاب برای دوستداران نصب کاغذ دیواری تی وی روم می‌باشد؛ اما اگر از ما بپرسید اگر همچنان علاقه‌مند به انتخاب این طرح می‌باشید سعی کنید از طرح داماس ملایم که بین زمینه و خود طرح تضاد زیادی وجود نداشته باشد استفاده کنید


  @image


  قیمت کاغذ دیواری تی وی روم

  نگران قیمت کاغذ دیواری تی وی روم نباشید زیرا به دلیل استفاده رول کم آن قیمت آن زیاد بالا نخواهد بود دیواری که تلویزیون روی آن قرار دارد ممکن است طولی به اندازه ۳ تا ۵ متر داشته باشد. به این معنا که مساحت آن دیوار ۹ تا ۱۵ مترمربع می‌شود. برای چنین دیواری ۳ رول ۵ مترمربعی (کاغذ دیواری چینی) یا یک رول ۱۶ متر مربع (کره‌ای) کافی است. هر چند به دلیل بالا بردن دکوراسیون فضای اتاق، هزینه زیاد نیز به‌صرفه خواهد بود.

  برای شمایی که دوست دارید اطلاعات بیشتری درباره سایر مدل های کاغذ دیواری بدانید.

  کاغذ دیواری لاکچری

  کاغذ دیواری کلاسیک

  کاغذ دیواری اتاق خواب

  کاغذ دیواری طرح دار


  در خرید آن باید به چه نکاتی دقت کرد؟

  هم اکنون هم به صورت اینترنتی هم بصورت حضوری می توان کاغذ دیواری تی وی روم خریداری کرد اما توصیه ما به شما این است که بهتر است بصورت حضوری برای خریداری اقدام کنید چون کاغذ دیواری چیزی نیست که بتوان آن را بصورت اینترنتی خرید به دلیل موارد زیر که اولین مورد آن این است که شاید چیزی که در عکس دیده می شود با چیزی که واقعا وجود دارد متفاوت باشد و ثانیا شاید از لحاظ جنسی آن جنسی نباشد که دلخواه شما بود.

  میتوانید برای انتخاب بهتر کاغذ دیواری تی وی روم خود از نظر فروشندگان نیز استفاده کنید برای مثال در سایت های اینترنتی فروش کاغذ دیواری برای هر شکل از کاغذ دیواری توضیحاتی نوشته شده است که میتواند شما را در امر انتخاب کمک کند .


  @image


  نصب کاغذ دیواری تی وی روم

  نصب آن بسیار حساس بوده و نیاز به نیروی ماهر دارد زیرا در مواردی مثل طرح‌های سه بعدی یا طرح‌هایی با رنگ تیره که نواقص مشخص است بهتر است که با دقت بیشتری انجام شود و چون در پذیرایی و قسمت مهم یک خانه هستیم هرگونه اشتباه باعث می‌شود زیبایی کار از دست برود.

  برای نصب کاغذ دیواری تی وی روم از نیروی کار ماهر کمک بگیرید زیرا نصب کاغذ دیواری نیاز به تجربه دارد و به دلیل در دید بودن کاغذ دیواری تی وی روم بهتر است یک کار تمیز از آن بیرون آید و همانطور که در حالت کلی در کاغذ دیواری ها وجود دارد این است که چسب کاغذ دیواری بسیار اهمیت دارد و باید بگونه ای باشد که سطح بین کاغذ دیواری و دیوار را کاملا چسب اشغال کند در هر صورت چه در اینترنت چه در دکوراسیون های داخلی طرح های مختلف و بسیاری از این کار وجود دارد که برای انتخاب دست شما را باز میگذارد و شما مطمئنا همان چیزی را خریداری میکنید که می خواهید و کار نصب کاغذ دیواری تی وی روم خیلی وقت شما را نمی گیرد و در یک روز نصب خواهد شد .

  اگر تا اینجای مقاله را خواندید، توصیه می کنم نگاهی هم به این صفحات بیندازید.

  کاغذ دیواری مدرن

  کاغذ دیواری پذیرایی

  کاغذ دیواری اتاق کودک

  کاغذ دیواری اتاق نوجوان


  98/4/15

R
E
L
A
T
E
D
P
R
O
D
U
C
T
S

محصولی مرتبط با این مقاله وجود ندارد