فروشگاه الکترونیک
V
I
E
W
A
R
T
I
C
L
E
S

کاغذ دیواری اتاق نوجوان

با آغاز دوران نوجوانی ، معمولا فرزندان احساس استقلال می کنند و دوست دارند در مورد مسائل مربوط به خودشان تصمیم گیری داشته باشند. انتخاب کاغذ دیواری اتاق نوجوان مسئله مهمی است زیرا او بیشتر اوقات خود را در آن می گذراند و به انجام تکالیف و مسائل درسی مشغول می شود ، پس باید در انتخاب کاغذ دیواری اتاق نوجوان بسیار دقت کنید.

انتخاب کاغذ دیواری اتاق نوجوان

با آغاز دوران نوجوانی ، معمولا فرزندان احساس استقلال می کنند و دوست دارند در مورد مسائل مربوط به خودشان تصمیم گیری داشته باشند. در این دوران روحیات و خلق و خوی آنها به یک ثباتی می رسد و آماده ورود به مرحله جوانی می شوند، ممکن است دوست داشته باشند اتاق خود را تغییر دکوراسیون بدهند و طبق سلیقه و روحیات خود آن را آماده کنند.

 • انتخاب کاغذ دیواری اتاق نوجوان

  در این دوران نوجوانی روحیات و خلق و خوی آنها به یک ثباتی می رسد و آماده ورود به مرحله جوانی می شوند، ممکن است دوست داشته باشند اتاق خود را تغییر دکوراسیون بدهند و طبق سلیقه و روحیات خود آن را آماده کنند. پس بهتر است طبق سلیقه نوجوان خود، اتاقش را آماده کنید. یکی از موارد تغییر اتاق، کاغذ دیواری اتاق نوجوان است که تاثیر زیادی در دکوراسیون اتاق دارد و نمای اتاق او را جذاب تر و دلنشین تر نشان می دهد ، بخصوص که انواع طرح ها و نقش های فراوانی با موضوعات مختلف در این زمینه وجود دارد که می توانید از بین آنها آن طرحی که مورد نظر شماست و با اتاق نوجوان هماهنگ است انتخاب کنید.


  @image


  توجه به هماهنگی کاغذ دیواری اتاق نوجوان و دکوراسیون

  هماهنگی و همخوانی کاغذ دیواری اتاق نوجوان با سایر لوازم او باعث می شود اتاق زیباتر و دلنشین تر باشد و از بی نظمی و آشفتگی ظاهری اتاق جلوگیری شود.حتما سعی کنید به نوع کفپوش، جنس و طرح پرده ، سرویس تختخواب و میز مطالعه او توجه کنید بعد دست به انتخاب دیوار پوش بزنید.

  نکاتی در مورد انتخاب کاغذ دیواری اتاق نوجوان

  - اکر کفپوش و پرده اتاق نوجوان ساده است، باید از کاغذ دیواری اتاق نوجوان به صورت طرح دار یا گلدار استفاده کنید و برعکس اگر کفپوش و پرده طرح دار است کاغذ دیواری اتاق نوجوان را ساده انتخاب کنید.

  - در این سنین نوجوانان در اوج رویا پردازی و ایده بافی به سر می برند ،اجازه دهید ایده های خودشان را در مورد دکوراسیون اتاق و انتخاب طرح دیوار پوش به کار گیرند، حتی اگر به نظر شما جالب نیست و با آن موافق نیست ، مانع خلاقیت فرزندتان نشوید و بگذارید در اتاق خودش احساس رضایت و آرامش داشته باشد.

  - با توجه به اینکه فرد نوجوان در این سنین پر از هیجان و شور است شما باید طرحی را برای کاغذ دیواری اتاق نوجوان انتخاب کنید که با روحیه تنوع طلب نوجوان، سازگار باشد و از طرحی که مناسب سن او نیست خودداری کنید.

  - کاغذ دیواری اتاق نوجوان باید به گونه ای انتخاب شود که بعد از مدتی فرزند شما را دلزده و خسته نکند. دیوارپوشی که طرح آن برای مدتی تازگی دارد سپس از مد خارج شود گزینه مناسبی برای فرزند نوجوان شما نیست و ممکن است پس از مدتی خواهان تغییر آن باشد.

  - حتما قبل از رفتن به فروشگاه برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق نوجوان، متراژ و ابعاد اتاق را اندازه گیری کنید تا بتوانید طرح مناسبی انتخاب کنید.

  - جنس کاغذ دیواری اتاق نوجوان هم در انتخاب شما بسیار مهم می باشد. به همین منظور ما به شما توصیه می کنیم دیوارپوشی انتخاب کنید که از جنس وینیلی باشد. این جنس ضد حساسیت و ضد لک هستند و شما می توانید به راحتی روی آنها را دستمال بکشید بنابراین برای کاغذ دیواری اتاق نوجاون بسیار مناسب است.

  - اگر خواهان آرامش و سادگی هستید می توانید از دیوارپوش با رنگ خنثی و سبک مدرن به عنوان کاغذ دیواری اتاق نوجوان استفاده کنید .

  - اتاق هایی که کوچک هستند بهتر است برای آنها طرحی انتخاب شود که خیلی شلوغ نباشد زیرا فضا را بیشتر کوچک نشان میدهد پس کاغذی دیواری اتاق نوجوان را طوری انتخاب کنید که تا حد امکان ساده تر باشد.

  - انتخاب رنگهای تیره برای اتاق هایی که نورگیر هستند می تواند انتخاب خوبی باشد زیرا نور اتاق را در حد متعادلی نشان می دهد.

  - کاغذ دیواری اتاق نوجوان با رنگ روشن را برای اتاق هایی که نور خوبی ندارند توصیه می کنیم زیرا باعث می شود اتاق نور بیشتری بگیرد.

  - مناطقی که دارای آب و هوای سردی هستند کاغذ دیواری اتاق نوجوان اگر با رنگ گرم همراه شود حس دلنشینی به همراه خواهد داشت و برعکس در آب و هوای گرم و خشک، رنگ سرد برای کاغذ دیواری اتاق نوجوان ، حس خوبی را در فضا جاری خواهد کرد.

  - ما به شما پیشنهاد می کنیم در صورت انتخاب طرح شلوغ یا هر طرحی دیگری که مد نظر شما است، یکی از دیوارها را کاملا ساده و با رنگ خنثی دیوار پوش بزنید. به جذابیت فضا کمک می کند.

  - همیشه چند رول اضافه از کاغذ دیواری اتاق نوجوان تهیه کنید زیرا به دلیل تنوع طرحها مرتب طرح های جدید تولید می شود ، ممکن است از کاغذ دیواری اتاق نوجوان که انتخابی شما بوده است دیگر در بازار موجود نباشد و اگر به هر دلیل اگر کاغذ دیواری اتاق نوجوان پاره شد شما به راحتی بتوانید با رول های اضافه، آن را ترمیم کنید و دیگر نیازی به تعویض کامل آن نباشد.


  @image


  توجه به جنسیت و انتخاب کاغذ دیواری اتاق نوجوان

  جنسیت مسئله مهمی است که باید در انتخاب کاغذ دیواری اتاق نوجوان به آن توجه کرد چون روحیات دخترانه و پسرانه با هم متفاوت است در نتیجه سلیقه آنها هم در دیزاین اتاق و انتخاب کاغذ دیواری با هم فرق می کند.پسران در این سنین به طرح های ورزشی به خصوص فوتبال بسیار علاقه مند هستند و بسیاری از آنها از کاغذ دیواری های پوستری برای پوشش دیوار خود استفاده می کنند.در ضمن شما می توانی از رنگ های کلیشه ای آبی و صورتی برای دختر یا پسر خو استفاده نکنید و به سراغ کاغذهای با تم خاصی بروید که نوجوان شما مد نظر دارد.ممکن است شما فرزند دو قلو داشته باشید که جنسیت آنها دختر و پسر باشد و اتاق مشترکی داشته باشند ، در این صورت نمی توان سلیقه شخصی آنها را در مورد دکوراسیون و انتخاب کاغذ دیواری در نظر گرفت زیرا سلیقه آنها کاملا متفاوت است،پس شما باید کاغذی انتخاب کنید که مناسب هر دوی آنها باشد و یکی از آنها را دلزده و خسته نکند.

  قابل شستشو بودن کاغذ دیواری اتاق نوجوان

  دنیای نوجوانی دنیای انرژیک و پر شر و شوری است و کاملا طبیعی است که در حین فعالیت های خاص این دوران ، کاغذ دیواری کثیف و لکه دار شود که شما به راحتی بتوانید آنها را تمیز کنید.

  98/4/13

R
E
L
A
T
E
D
P
R
O
D
U
C
T
S

محصولی مرتبط با این مقاله وجود ندارد