فروشگاه الکترونیک
V
I
E
W
A
R
T
I
C
L
E
S

کاغذ دیواری کلاسیک

اگر به دنبال راه کاری موثر برای ایجاد تغییراتی تاثیر گذار در اتاق نشیمن، سالن ها پذیرایی و حتی دفاتر اداری خود می باشید، انتخاب و خرید کاغذ دیواری کلاسیک می تواند گزینه ای مناسب باشد. کاغذ دیواری کلاسیک نه تنها جلوه ای شیک و چشم گیر را به محیط شما می بخشد، بلکه می تواند محیطی مناسب برای میزبانی به سبک و سلیقه شما باشد. محیطی چشم گیر و در عین حال آرامش بخش که با ایجاد احساس آرامش در مهمانان، می تواند ساعت ها پذیرای مهمانان شما باشد.

در این مقاله قصد داریم با نگاهی اجمالی به اهمیت استفاده از کاغذ دیواری ها، به خصوص کاغذ دیواری کلاسیک در صنعت دکوراسیون داخلی محیط های گوناگون بپردازیم. کاغذ دیواری کلاسیک متنوع هستند که نه تنها موجب زیبایی بیش از پیش محیط شما می شوند، بلکه عاملی موثر در ایجاد تنوع و عدم یکنواختی محیط می شوند. همراهمان باشید! زیرا در ادامه به شرح جامعی از کاغذ دیواری کلاسیک خواهیم پرداخت.

 • کاغذ دیواری کلاسیک و جزئیات پیرامون آن

  آنچه در این مقاله خواهید خواند

  کاغذ دیواری کلاسیک چیست؟

  بدیهی است که با شنیدن کاغذ دیواری کلاسیک این سوال برایتان مطرح می شود که کاغذ دیواری کلاسیک چیست؟

  ما در این مقاله قصد داریم با نگاهی اجمالی به کاغذ دیواری کلاسیک، شما را در یافتن پاسخی مناسب برای هر گونه سوال احتمالی از کاغذ دیواری کلاسیک همراهی نماییم.

  بدون شک کاغذ دیواری کلاسیک، مانند دیگر کاغذ دیواری های موجود در بازار پوششی تزئینی برای سطوح دیوارها می باشد. پوشش تزئینی که امروزه یکی از مهم ترین فاکتورها در دیزاین و دکوراسیون های داخلی منازل، ادارات، سالن ها مجلل و به طور کلی فضاهای محیطی سر بسته می باشد.

  طبیعی است که گذر زمان نه تنها موجب پدیدار شدن ایده هایی جدید و تاثیر گذار در صنعت معماری و دکوراسیون می شود، بلکه باعث ایجاد حالتی یکنواخت و خسته کننده در محیط و افراد حاضر در آن محیط می شود. از این رو توجه به نکاتی جزئی و در عین حال کلیدی و ایجاد تغییراتی جزئی نه تنها احساس دلگرمی و دلنشینی را برای محیط و افراد آن محیط به همراه می آورد، بلکه موجب ایجاد تنوعی عظیم و دلپذیر در فضای محیطی می شود. همین امر سبب می گردد تا امروزه استفاده از کاغذ دیواری کلاسیک راه کاری موثر برای طراحی فضاهایی گرم و در عین حال آرامش بخش باشد. انتخاب کاغذ دیواری کلاسیک فضا هایی ملایم و روح نواز که علاوه بر آن که می توانند معرف خلق و خوی شما باشند، بلکه تا حدودی بیانگر سلیقه شما نیز می باشند، به ارمغان می آورد.

  همراه ما باشید! زیرا در ادامه به شرح کامل تر و جامع تری از کاغذ دیواری کلاسیک و تاثیر آن در ایجاد فضایی منحصر به فرد خواهیم پرداخت. کاغذ دیواری هایی که بدون شک بازتابی از اصالت و پیشینه مان می باشند!


  @image


  شاید دوست داشته باشید، اطلاعات بیشتری درباره سایر مدل های کاغذ دیواری بدانید.

  کاغذ دیواری رستوران

  کاغذ دیواری اداری

  کاغذ دیواری لوکس

  کاغذ دیواری برجسته


  هر آن چه می باید از کاغذ دیواری کلاسیک بدانید!

  همان طوری که می دانید، کاغذ دیواری ها نیز مانند دیگر لوازم تزئینی و اکسسوری ها دارای مدل ها و سبک هایی گوناگون می باشند. سبک هایی که اگر هوشمندانه و با توجه به فضای محیطی انتخاب شوند، موجب ایجاد تغییراتی اساسی می شوند. تغییراتی که نه تنها گرد و غبار کهنگی و یکنواختی را می زدایند، بلکه جلوه دو چندانی را برای محیط شما به ارمغان می آورند.

  به یاد داشته باشید، آن چه که در انتخاب و خرید کاغذ دیواری کلاسیک باید بدان توجه نمایید، هم خوانی و هماهنگی آن با دیگر لوازم، اکسسوری ها و به طور کلی چیدمان محیط شما می باشد. زیرا عدم توجه به این امر نه تنها جلوه ای زیبا به محیط شما نمی بخشد، بلکه سبب عدم هماهنگی و حتی ایجاد بی نظمی در فضای محیطی شما می شود. این در حالی است که در صورت توجه به تمامی جوانب و داشتن انتخابی مناسب برای خرید کاغذ دیواری کلاسیک، نه تنها باعث ایجاد فضایی دلنشین و با هویت می شود، بلکه عاملی موثر در ایجاد محیطی خاص و با اصالت می باشد.

  از این رو امروزه نمایشگاه مجازی ایران با در نظر گرفتن تمامی سلایق، سبک های معماری، ارزیابی همه جانبه و از همه مهم تر ارائه ویترین اینترنتی شما را در داشتن انتخابی مناسب و هوشمندانه برای خرید کاغذ دیواری کلاسیک همراهی می نماید.


  @image


  برای شمایی که دوست دارید اطلاعات بیشتری درباره سایر مدل های کاغذ دیواری بدانید.

  کاغذ دیواری لاکچری

  کاغذ دیواری اتاق خواب

  کاغذ دیواری طرح دار


  کاغذ دیواری کلاسیک انتخابی رایج در میان افراد!

  شاید برایتان جالب باشد بدانید آن چه که سبب محبوبیت بیش از پیش کاغذ دیواری کلاسیک در میان افراد و استفاده از این کاغذ دیواری ها در دیزاین ها و دکوراسیون های داخلی محیط های گوناگون می شود، چیست؟

  لازم است بدانید همان طوری که از نام کاغذ دیواری کلاسیک آشکار می باشد، این پوشش تزئینی، از سبکی نزدیک به سبک سنتی غرب برخوردار می باشد. سبکی که نه تنها از رنگ و رویی معاصر برخوردار می باشد، بلکه یاد آور خانه های کلاسیک دوران کودکی مان نیز می باشد. خانه هایی نوستالژیک که اگر چه از قواعد و قوانین چیدمان های امروزی پیروی نمی کردند، اما بدون شک محیطی گرم و آرام، با چیدمانی و دیوارهایی با کاغذ دیواری کلاسیک بودند. چیدمان هایی قابل پیش بینی که در آن وسایل از هم خوانی و هماهنگی بی نظیری با یک دیگر برخوردار بودند. از این رو بدون شک آن چه که سبب محبوبیت بیش از پیش کاغذ دیواری کلاسیک و در نتیجه انتخاب این کاغذ دیواری توسط اکثر افراد می شود، یادآوری دوران شیرین کودکی و زنده نگاه داشتن آن دوران می باشد. دورانی آرامش بخش که موجب ایجاد احساس گرمی در میان افراد آن محیط و درنتیجه راحتی بیش از پیش افراد می شود.

  کاغذ دیواری کلاسیک که در عین یاد آوری تصاویری زیبا و با شکوه از قرون گذشته، از قابلیت ست شدن آسان با دیگر لوازم خانه و به طور کلی فضا های محیطی نیز برخوردار می باشند.

  انواع کاغذ دیواری کلاسیک

  لازم است بدانید که کاغذ دیواری کلاسیک نیز مانند دیگر کاغذ دیواری های موجود در بازار دارای انواع گوناگون و متنوعی می باشند. کاغذ دیواری کلاسیک که در صورت انتخاب و استفاده مناسب از آن ها نه تنها فضایی خیره کننده را برای شما به ارمغان می آورند، بلکه موجب بزرگ تر نشان دادن فضای محیطی شما و تحولی عظیم در دیزاین و دکوراسیون داخلی محیط شما می شوند.

  اما جالب است بدانید اگر چه امروزه شاهد تنوع عظیم و گسترده در طراحی و رنگبندی کاغذ دیواری کلاسیک می باشیم، اما از جمله محبوب ترین و مورد استقبال ترین کاغذ دیواری کلاسیک می توان موارد زیر اشاره کرد:

  • داماس

  • راه راه های ترکیبی

  • نقش دار اسلیمی

  کاغذ دیواری کلاسیک که در ادامه شما را با مزایا و فواید استفاده از آن ها در دیزاین ها و دکوراسیون های داخلی بیشتر آشنا خواهیم کرد.


  @image


  مزایا استفاده از کاغذ دیواری کلاسیک در دکوراسیون های داخلی

  کاغذ دیواری کلاسیک یکی از ایده های مناسب برای پوشش و تزئین دیوار ها می باشد. کاغذ دیواری هایی که اگر بسته به سبک ها و هارمونی رنگ های به کار رفته در لوازم استفاده شده در چیدمان های محیط های داخلی انتخاب شوند، سبب ایجاد فضایی خاص و خیره کننده می شوند.

  اما آن چه سبب محبوبیت بیش از پیش کاغذ دیواری کلاسیک می شود، تنوع بسیار زیاد این کاغذ های دیواری در بازار امروزی می باشد. تنوعی گسترده که باب میل تمامی سلایق و افراد می باشد و استفاده از آن ها در دکوراسیون های داخلی با مزایا و فواید بیشماری همراه می باشد.

  از جمله مهم ترین مزایا و فواید استفاده از کاغذ دیواری کلاسیک در دکوراسیون های داخلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  طراحی متنوع

  بدون شک یکی از مهم ترین مزایا استفاده از کاغذ دیواری کلاسیک طراحی متنوع آن می باشد. طرح هایی ظریف، برجسته و پر نقش و نگار که نه تنها با استقبالی بی نظیر همراه می باشند بلکه تلفیقی از اصالت و قدمت نیز می باشند. از سویی دیگر همان طوری که می دانید استفاده از کاغذ دیواری های گوناگون در دکوراسیون های داخلی یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتور ها برای طراحی فضا های مختلف می باشد. تنوع و گوناگونی در طرح های کاغذ دیواری کلاسیک نه تنها شما را در داشتن انتخابی مناسب و باب سلیقه تان همراهی می نماید، بلکه عاملی مهم و اساسی در عدم ایجاد حالتی یکنواخت و غالب در محیط شما می باشد. طراحی هایی که می توانند با الهام گیری از طبیعت، تاریخ و یا اشکال هندسی هویتی خاص را برای محیط شما به ارمغان آورند.

  طرح هایی که اگر هوشمندانه و در نظر گرفتن تمامی جوانب انتخاب شوند، نه تنها جلوه ای لوکس و شیک را به محیط شما می بخشند، بلکه سبب بزرگ تر نشان دادن محیط شما نیز می شوند. برای درک بهتر این مسئله کافی است کاغذ دیواری کلاسیک با طرح هایی عمودی و راه راه را تصور نمایید. بدیهی است که استفاده از کاغذ دیواری کلاسیک با خطوط عمودی نه تنها سبب بلند تر نشان دادن دیوار ها می شوند، بلکه عنصری مهم در وسیع تر نشان دادن فضای محیطی شما نیز می باشند.


  @image


  قابلیت ترکیب سبک های متنوع

  اگر چه بسیاری از افراد بر این باور می باشند که لازمه استفاده از کاغذ دیواری کلاسیک در دکوراسیون های داخلی استفاده از لوازم و به طور کلی اکسسوری هایی کلاسیک می باشد، اما جالب است بدانید آن چه که در واقع سبب استقبال بیش از پیش افراد از کاغذ دیواری کلاسیک می شود، قابلیت ترکیب آن با دیگر سبک ها می باشد. ترکیباتی که اگر در اجرای آن ها دقت و وسواس بیشتری به خرج داده شوند نه تنها جلوه ای زیبا و مجلل را به محیط شما می بخشند، بلکه سبب ایجاد فضایی منحصر به فرد و خاص می شوند. برای درک بهتر این مسئله کافی است سالنی مجلل و با شکوه را تصور نمایید. سالنی مملو از اکسسوری های و چیدمانی کلاسیک که هیچ نشانه ای از دیگر سبک ها در آن دیده نمی شود. شاید در بدو ورود به چنین محیطی جذب شکوه و جلال آن شوید، ولی بدیهی است که پس از گذشت اندک زمانی، از زرق و برق بیش از حد آن محیط دچار کسالت می شوید. این در حالی است که در صورت ایجاد کمی تنوع و ترکیب سبک کلاسیک با دیگر سبک های موجود نه تنها موجب گیرایی و جذبه بیش از پیش محیط می شود، بلکه زیبایی دوچندانی را نیز به آن می بخشد.

  تم های رنگی متنوع

  از دیگر مزایا و فواید استفاده از کاغذ دیواری کلاسیک در معماری ها و طراحی های داخلی محیط ها می توان به تم های رنگی متنوع این کاغذ دیواری ها اشاره کرد. رنگ هایی آرامش بخش و دلنشین که نه تنها عاملی موثر در ایجاد احساس آرامش و راحتی می باشند بلکه از قابلیت هماهنگی و ست شدن آسان با دیگر لوازم موجود در محیط نیز برخوردار می باشند، زیرا همواره رنگ بندی کاغذ دیواری های کلاسیک، تم های خاصی را در بر می گیرد. تم هایی خاص و تاثیر گذار بر روی محیط که به آسانی قابل ست شدن با دیگر کاغذ دیواری های کلاسیک طرح دار نیز می باشند. رنگ بندی هایی متنوع که اگر به صورت هوشمندانه جهت ترکیب با دیگر کاغذ دیواری کلاسیک طرح دار انتخاب شوند، نه تنها موجب ایجاد هارمونی مطلوب و دلچسب در محیط می شوند بلکه سبب بعد بخشیدن به فضای محیطی شما نیز می شوند.


  @image


  فضا سازی خیره کننده

  بدون شک یکی دیگر از مزایا و فواید استفاده از کاغذ دیواری کلاسیک، فضا سازی خاص و خیره کننده در محیط شما می باشد. همان طوری که می دانید کاغذ دیواری کلاسیک همواره یکی از پر طرفدار ترین و مورد استقبال ترین کاغذ دیواری های موجود در بازار امروزی می باشد. کاغذ دیواری هایی که نه تنها می توانند پوشش تزئینی مناسبی برای دیوار منازل، دفاتر، سالن های مجلل، تالار های تشریفاتی و حتی ادارات باشند، بلکه پوشش مناسبی برای دیزاین دیوار های پشت میزی از جمله دیوار های پشت میز تلویزیون نیز می باشند. زیرا یکی دیگر از ویژگی هایی که سبب برتری کاغذ دیواری کلاسیک از دیگر کاغذ دیواری های موجود در بازار می شود، زمینه رنگ های کنتراست کاغذ دیواری کلاسیک می باشد. زمینه ای که نه تنها باعث لوکس شدن بیش از پیش محیط شما می شود، بلکه عاملی موثر در ایجاد هماهنگی و هم خوانی در بخش های مختلف محیطی نیز می باشد.

  قیمت کاغذ دیواری کلاسیک

  بدون شک مهم ترین المان و فاکتور در قیمت کاغذ دیواری کلاسیک کیفیت و مرغوبیت نوع متریال به کار رفته در ساخت و تولید آن ها می باشد. متریالی که اصلی ترین عامل در ماندگاری و مقاومت بالا کاغذ دیواری های کلاسیک می باشند.

  از این رو امروزه فروشگاه مجازی ایران با ارائه اطلاعاتی همه جانبه از قیمت کاغذ دیواری های کلاسیک، شما را در انتخاب و خرید کاغذ دیواری مناسب همراهی می نمایند.

  اگه تا اینجای مقاله رو خوندید، توصیه می کنم یه نگاهی هم به این صفحات بندازید.

  کاغذ دیواری تی وی روم

  کاغذ دیواری مدرن

  کاغذ دیواری پذیرایی

  کاغذ دیواری اتاق کودک

  کاغذ دیواری اتاق نوجوان


  98/4/12

R
E
L
A
T
E
D
P
R
O
D
U
C
T
S

محصولی مرتبط با این مقاله وجود ندارد