فروشگاه الکترونیک
V
I
E
W
A
R
T
I
C
L
E
S

تنوع طرح و رنگ در آلبوم کاغذ دیواری اروپایی به خصوص کاغذ دیواری های نورانی، ما را بر آن داشته که توضیحات کاملی راجع به این نوع دیوارپوش در اختیار شما قرار دهیم.

کاغذ دیواری اروپایی چه طرح هایی هستند؟

آیا استفاده از کاغذ دیواری نورانی خطر دارند؟

لامپ‌های به کار رفته در آن چگونه کار می‌کند؟

 • نمونه‌های آلبوم کاغذ دیواری اروپایی

  آنچه در این مقاله خواهید خواند

  امروزه استفاده از رنگ‌ها کمتر شده و رنگ‌های دیوار قدیمی جای خود را به کاغذ دیواری ها داده‌اند. دلیل آن کاملاً واضح است.تنوع در طرح و رنگ، سهولت در نصب و همچنین مقاومت بالا از دلایل آن هستند. اما انواع آن بسیار است و به همین دلیل شناختن بهترین آن‌ها از نظر جنس، طرح و کیفیت دشوار به نظر می‌رسد. بهترین نوع آنها را می‌توانیم در آلبوم کاغذ دیواری اروپایی مشاهده کنیم.

  در آلبوم کاغذ دیواری اروپایی شاهد طراحی‌های مدرن و منحصر به فرد، تنوع در رنگ‌ها و ترکیب آن‌ها با تکنولوژی هستیم.

  جدیدترین نمونه‌ی آلبوم کاغذ دیواری اروپایی، طرح نورانی آن است.

  در این نوع از کاغذ دیواری اروپایی با استفاده از دیوار پوش‌های ساده و با به کار رفتن LED های ریز در آن ساخته شده است.اگر به دنبال تفاوت هستید این نوع از کاغذ دیواری اروپایی انتخاب بسیار خوبی برای شما می‌باشد.

  نورپردازی‌های نورانی و ملایم برای شما دیوار پوشی بسیار متفاوت و جذاب را فراهم می‌کند. نکته‌ی مثبت این کاغذ دیواری اروپایی تک و خاص بودن آن‌ها در این صنعت می‌باشد. انواع مختلف آن را می‌توانید در آلبوم کاغذ دیواری اروپایی مشاهده کنید.


  @image


  شاید دوست داشته باشید، اطلاعات بیشتری درباره سایر مدل های کاغذ دیواری بدانید.

  کاغذ دیواری رستوران

  کاغذ دیواری اداری

  کاغذ دیواری لوکس

  کاغذ دیواری برجسته


  به کار رفتن لامپ LED در کاغذ دیواری اروپایی:

  شاید برایتان سؤال باشد که چگونه در این کاغذ دیواری اروپایی لامپ LED به کار رفته است.ضخامت این LED ها بسیار کم است.ضخامت آن‌ها را به اندازه ضخامت کاغذ دیواری ای که قرار است در آن قرار گیرند می‌سازند.

  این کار باعث می‌شود نتیجه نهایی یک کاغذ دیواری اروپایی بسیار منظم و یکدست باشد.

  رنگ LED هایی که در این کاغذ دیواری اروپایی استفاده می‌کنیم به دو دسته رنگ‌های پر کاربرد و نورانی سفید و زرد تقسیم می‌شوند. البته این موضوع به معنی محدود بودن این لامپ‌ها و طرحهای دیوار پوش نیست. بلکه استفاده از طیف رنگی خاصی از این لامپ‌ها تنوع بسیاری را به همراه داشته است که انواع آن را می‌توانید در آلبوم کاغذ دیواری اروپایی مشاهده کنید.

  حرارتی که از این لامپ‌ها ساتع می‌شود بسیار کم می‌باشد.ولتاژ آن‌ها حدود ٣ الی ٥ ولت است که مقدار ولتاژ کمی محسوب می‌شود و باعث نمی‌شود در هنگام روشن بودن لامپ‌ها حرارت آن‌ها نگران کننده و یا آزار دهنده باشد.

  طول عمر این لامپ‌ها نیز جای نگرانی ندارند.این لامپ‌ها می‌توانند ٦ سال به صورت مداوم و ٢٤ ساعته روشن باشند بدون اینکه آسیب ببینند و یا خراب شوند.

  تکنولوژی به کار رفته در این دیوار پوش‌ها آن‌ها را تبدیل به دوست داران محیط زیست کرده است.

  از طرفی این کاغذ دیواری اروپایی توسط آزمایش‌هایی که روی آن انجام شده است کاملاً بی‌خطر شناخته می‌شوند و این نکته بسیار خوبی است که آلبوم کاغذ دیواری اروپایی به آن اشاره داشته است.

  علاوه بر همه‌ی این‌ها وجود این لامپ‌ها باعث می‌شوند به علت خطای دید یک طرح برجسته بر روی دیوار پوش مشاهده کنیم که خودش یک ویژگی مثبت محسوب می‌شود.

  محل نصب کاغذ دیواری اروپایی نورانی:

  از آنجایی که این مدل در آلبوم کاغذ دیواری اروپایی از طرح‌های خاصی برخوردار هستند توصیه می‌شود آن‌ها را روی دیوارهای خاص اتاق نصب کنید تا جلوه‌ی آن بیشتر باشد.هر چند که این کاغذ دیواری اروپایی انواع مختلفی دارد و طرح‌های ساده‌ی آن را می‌توان به همه‌ی دیوارهای اتاق نصب کرد. همچنین دیوار باید سطحی صاف و یکدست داشته باشد تا دیوارپوش به خوبی روی آن چسبانده شود.

  نکته مثبت دیگری که کاغذ دیواری اروپایی دارد تنوع بسیار زیاد آن‌ها در طرح‌های متفاوت، رنگ‌های مختلف و متناسب با فضای اتاق است.همچنین نوع چیدمان لامپ‌های LED که انواع مختلفی دارند می‌توانند دست شما را در انتخاب طرح نورانی مورد علاقه‌تان از آلبوم کاغذ دیواری اروپایی باز بگذارند.

  با توجه به این نکات می‌توانید فضای آرامش بخش و مدرنی را برای خودتان بسازید که تفاوت بسیاری با طرح‌ها و مدل‌های قدیمی دارد.

  امکان مشاهده و سفارش آن‌ها از آلبوم کاغذ دیواری اروپایی این امکان را به شما می‌دهد که با مشاهده‌ی همه‌ی طرح‌ها و با در نظر گرفتن انواع چیدمان لامپ‌های بکار برده شده روی دیوارپوش با توجه به نورپردازی و دکوراسیون داخلی، کاغذ دیواری اروپایی مناسب، هماهنگ با طراحی داخلی منزل و همچنین باب میل خودتان را انتخاب کنید.

  نصب این دیوار پوش ها نیاز به نصاب‌های حرفه‌ای و خبره دارد، اما نیاز به زیرسازی خاصی ندارد و مانند بقیه مدلها نصب می‌شود و تنها کافی است دیوار مورد نظر دارای پریز برق باشد.

  همانطور که گفته شد این کاغذ دیواری اروپایی خطری برای استفاده کنندگان ندارد و خطر برق گرفتگی برای ما نگران کننده نخواهد بود.

  نمونه‌های قابل شستشوی آن نیز در آلبوم کاغذ دیواری اروپایی وجود دارد و همین باعث می‌شود استفاده از این دیوار پوش‌ها در هر فضایی از جمله اتاق کودکان امکان‌پذیر باشد.

  تکنولوژی‌های بیشتر در کاغذ دیواری اروپایی :

  به تازگی دانشمندان با تلاش‌های فراوان و آزمایش‌های بسیار موفق شدند با بکار بردن ماده شیمیایی به نام OLED که می‌تواند انرژی مورد استفاده خودش را از پنل های نوری و یا باتری‌های لیتیومی دریافت کند، تکنولوژی جدیدی را وارد این صنعت کنند.

  نکته قابل توجه این نمونه‌های جدید این است که می‌توان با استفاده از این ماده شیمیایی طرح مورد نظر را روی دیوار پوش‌های معمولی طراحی کرد و پس از اتمام کار طرح نورانی دلخواه را تحویل گرفت.

  در اصل در ساختار آنها دیگر از لامپ LED استفاده نشده است و تنها مواد شیمیایی هستند که به کاغذ دیواری نور می‌بخشند.

  نکته مثبت آن طول عمر با دوام و طولانی است که حدود پنجاه هزار ساعت دوام دارد.

  همچنین کاملاً بی‌خطر است و به محیط زیست آسیبی نمی‌رساند بلکه خودش انرژی خودش را تأمین می‌کند.

  برای شمایی که دوست دارید اطلاعات بیشتری درباره سایر مدل های کاغذ دیواری بدانید.

  کاغذ دیواری لاکچری

  کاغذ دیواری کلاسیک

  کاغذ دیواری اتاق خواب

  کاغذ دیواری طرح دار


  98/4/15

R
E
L
A
T
E
D
P
R
O
D
U
C
T
S

محصولی مرتبط با این مقاله وجود ندارد