فروشگاه الکترونیک
V
I
E
W
A
R
T
I
C
L
E
S

کاغذ دیواری اداری

بدیهی است که دیزاین و چیدمان محیط کاری می‌تواند عاملی مؤثر در روحیه کاری افراد باشد که از جمله مهم‌ترین و تأثیرگذارترین المان‌ها در دیزاین های داخلی محیط کاری می‌توان به استفاده از کاغذ دیواری اداری اشاره کرد. کاغذ دیواری اداری متنوعی که علاوه بر طراحی متنوع آن ها امروزه شاهد طیف گسترده‌ای از رنگ بندی آن ها نیز می‌باشیم. رنگ فضای کاری و کاغذ دیواری اداری همان طوری که می‌تواند پس از مدتی برای پرسنل خسته کننده و کسالت بار به نظر آید، به راحتی و تنها با تغییراتی کوچک و در عین حال اساسی می‌تواند مشوق و انگیزه دهنده آن ها نیز باشد.

در این مقاله قصد داریم شما را با نکاتی مهم و اساسی در انتخاب و خرید کاغذ دیواری اداری بیشتر آشنا کنیم. کاغذ دیواری اداری متنوعی که باب تمامی سلایق می‌باشند و حق انتخاب بیشتری را در اختیار خریدارانش قرار می‌دهند. همراه ما باشید! چرا که در ادامه به شرح جامع و کامل‌تری از کاغذ دیواری اداری خواهیم پرداخت.

 • اصلی‌ترین فاکتور برای انتخاب و خرید کاغذ دیواری اداری چیست؟

  آنچه در این مقاله خواهید خواند

  تفاوت کاغذ دیواری اداری از دیگر کاغذ دیواری های موجود در بازار می‌شود چیست؟

  بدیهی است که با شنیدن کاغذ دیواری اداری، این سؤال برایتان مطرح می‌شود که کاغذ دیواری اداری چیست؟ آنچه که سبب تفاوت کاغذ دیواری اداری از دیگر کاغذ دیواری های موجود در بازار می‌شود چیست؟ و از همه مهم‌تر، اصلی‌ترین فاکتور برای انتخاب و خرید کاغذ دیواری اداری چیست؟

  ما در این مقاله قصد داریم شما را برای یافتن پاسخی مناسب برای هر نوع سؤال احتمالی از کاغذ دیواری اداری، همراهی نماییم.

  همان طوری که می‌دانید، پس از منزل، محیط کار دومین محیطی می‌باشد که تمامی افراد ساعات بسیار زیادی از روزشان را در آن جا سپری می‌نمایند. محیطی که اگر در دکوراسیون و نحوه چیدمان وسایل آن دقت و وسواس بیشتری به خرج داده شود، در عین حال که می‌تواند محیطی پر از دغدغه و اضطراب‌های کاری باشد، می‌تواند موجب ایجاد احساس آرامش و دفع استرس‌های کاری نیز باشد. محیطی که اگر دکوراسیون و دیزاین هوشمندانه‌ای داشته باشد، می‌تواند احساس تعهدات کاری را در افراد تشدید نماید و موجب افزایش تمایلات آن ها برای ارائه عملکردی کامل‌تر گردد.

  چیدمان‌هایی مؤثر که با در نظر گرفتن جنبه‌های روان‌شناسانه و فردی افراد علاوه بر آن که می‌توانند بیانگر پرستیژ کاری شما باشند، بلکه می‌توانند بر روی روحیات و افزایش احساس همکاری در افراد مؤثر واقع شوند و موجب بازده کاری بیشتر کارمندان آن اداره شوند.

  از این رو امروزه توجه به دکوراسیون‌ها و دیزاین‌های داخلی، به خصوص دکوراسیون‌های محیط‌های کاری و به خصوص رنگ کاغذ دیواری اداری ، از جمله ادارات، دفاتر و شرکت‌های گوناگون از جایگاهی ویژه برخوردار می‌باشد. عاملی مؤثر که سبب شکل ‌گیری مراکز فروش کاغذ دیواری اداری و فروشگاه‌های متنوع ارائه دهنده خدمات دکوراسیون‌های داخلی گشته‌اند. فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌هایی مجازی که از محبوب‌ترین و معتبرترین آنها می‌توان به نمایشگاه مجازی ایران اشاره کرد. نمایشگاهی مجازی که با ارائه اطلاعاتی جامع و همه جانبه و از همه مهم‌تر ارائه ویترین اینترنتی امکان نقد و بررسی محصولات و خدمات شرکت‌های معتبر را به صورت آنلاین در اختیار تمامی افراد برای داشتن انتخابی هوشمندانه قرار می‌دهند.


  @image


  هر آنچه می‌باید از کاغذ دیواری اداری بدانید!

  کاغذ دیواری جز آن دسته از تغییراتی اساسی و تأثیرگذار در دکوراسیون اداره است که نیاز به بودجه‌های بسیار زیاد و هزینه‌های گزاف نداشته و تنها با استفاده از ایده‌هایی جدید و خلاقانه می‌تواند موجب بروز دگرگونی‌هایی شگرف شود.

  کاغذ دیواری اداری اگر با دقت و وسواس بیشتری انتخاب و خریداری شوند علاوه بر بزرگ‌تر و وسیع‌تر نشان دادن محیط فضایی شما می‌توانند زیبایی دو چندانی را به محیط کاری شما ببخشند.

  اما لازم است بدانید آنچه در انتخاب و خرید کاغذ دیواری باید بدان توجه نمایید، تخصص کاری شما و نوع خدمات ارائه دهنده شما می‌باشد. برای نمونه دفاتر حقوقی و وکالتی را تصور نمایید. بدیهی است که استفاده از کاغذ دیواری اداری که دارای طرح‌هایی هندسی و حتی عددی می‌باشد، نمی‌تواند انتخاب درست و هوشمندانه‌ای باشد. چرا که انتخاب و خرید کاغذ دیواری اداری مناسب می‌تواند عاملی مؤثر در ایجاد و انتقال احساس اطمینان در مراجعه‌کنندگان و مشتریان باشد و موجب تحت تأثیر قرار دادن آنها شود.

  همچنین توجه به رنگ بندی و انتخاب رنگی مناسب از دیگر نکات مهم و اساسی در انتخاب کاغذ دیواری اداری می‌باشد. برای درک بهتر این مسئله کافی است مطب‌های پزشکی و روان‌شناسی را تصور نمایید. طبیعتاً انتخاب و استفاده از کاغذ دیواری اداری با رنگ‌هایی تند نمی‌تواند انتخابی مطلوب باشد. زیرا ایجاد احساس آرامش در مراجعه‌کنندگان مهم‌ترین فاکتور و المان در دیزاین و دکوراسیون‌های داخلی مطب‌های پزشکی می‌باشد. از این رو انتخاب و خرید کاغذ دیواری اداری با تناژ رنگ‌های سرد مانند رنگ آبی، انتخابی مطلوب‌تر و تأثیرگذارتر بر روی افراد و مراجعه ‌کنندگان می‌باشد.

  از دیگر نکات مهم در انتخاب و خرید کاغذ دیواری اداری می‌توان به تناسب و همخوانی آن با حرفه شما اشاره کرد. برای درک بهتر این مسئله کافی است مراکز و سالن‌های زیبایی و ارائه دهندگان خدمات زیبایی را در نظر بگیرید. بدیهی است که استفاده از طرح‌هایی مرتبط با خدمات ارائه دهنده آن ها و استفاده از رنگ‌هایی شاد تر می‌تواند انتخاب مناسب‌تری باشد. کاغذ دیواری اداری که می‌توانند سبب ایجاد احساس صمیمیت و نزدیکی بیشتر در افراد و در نتیجه برقراری ارتباطی راحت تر و آسان‌تر میان آن ها شوند.


  @image


  شاید دوست داشته باشید، اطلاعات بیشتری درباره سایر مدل های کاغذ دیواری بدانید.

  کاغذ دیواری رستوران

  کاغذ دیواری لوکس

  کاغذ دیواری برجسته

  اصلی‌ترین گام در انتخاب کاغذ دیواری اداری

  همان طوری که پیش‌تر اشاره کردیم، اصلی‌ترین و ابتدایی‌ترین گام در انتخاب و خرید کاغذ دیواری اداری ، توجه و تعیین سبک و سیاق کاری شما می‌باشد. کاغذ دیواری اداری اگر متناسب با سبک و سیاق محیط کاری شما انتخاب شوند می‌توانند از تأثیر بی‌نظیر و چشمگیری در محیط کاری و اداری شما برخوردار باشند. تأثیراتی که موجب خلق فضایی زیبا، هوشمندانه، مبتکرانه و از همه مهم‌تر تأثیرگذارتر بر روی کارمندان و مراجعه‌کنندگان می‌باشد.

  از این رو برای انتخاب و در نتیجه خرید کاغذ دیواری اداری مناسب، پیش از هر چیزی به شناختی کامل و تسلطی همه جانبه از محیط و فعالیت خود نیازمند می‌باشید. همین امر سبب گشته تا امروزه مراجعه به دفاتر و نمایشگاه‌های دیزاین های داخلی برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب و فکر شده از اهمیت ویژه‌ای در ایجاد تغییرات داخلی و دکوراسیون‌های داخلی برخوردار باشند. نمایشگاه‌هایی که با معرفی نیروهایی کار بلد و مجرب، آنالیزهای همه جانبه و از همه مهم‌تر توجه به نوع فعالیت شما، شما را در انتخاب و خرید کاغذ دیواری اداری مناسب همراهی می‌نمایند. در ادامه به مزایا و فواید استفاده از کاغذ دیواری اداری خواهیم پرداخت.


  @image


  برای شمایی که دوست دارید اطلاعات بیشتری درباره سایر مدل های کاغذ دیواری بدانید.

  کاغذ دیواری لاکچری

  کاغذ دیواری کلاسیک

  کاغذ دیواری اتاق خواب

  کاغذ دیواری طرح دار

  مزایا استفاده از کاغذ دیواری اداری در محیط های کاری

  بدیهی است که کاغذ دیواری اداری از جمله اصلی ترین و ابتدایی ترین گام در دیزاین ها داخلی و دکوراسیون های محیط های کاری و اداری می باشد. زیرا همان طوری که می دانید امروزه استفاده از کاغذ دیواری اداری، عاملی موثر در ایجاد تغییرات و تنوع در محیط های کاری می باشد. به گونه ای که شاهد رواج بیش از پیش کاغذ دیواری اداری در دکوراسیون ها و معماری های داخلی ادارات می باشیم. کاغذ هایی متنوع و زیبا که علاوه بر آن که با تمامی سلیقه ها هم خوانی و مطابقت دارند، بلکه از مزایای بیشماری نیز برخوردار می باشند.

  از جمله مهم ترین مزایا استفاده از کاغذ دیواری اداری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  فضا سازی

  بدون شک یکی از مهم ترین مزایا استفاده از کاغذ دیواری اداری در محیط های اداری فضا سازی می باشد. ابزاری بسیار کار آمد و تاثیر گذار در صنعت دکوراسیون های داخلی که می تواند با فضا سازی متفاوت در راستای افزایش راندمان و بازده کاری افراد موثر واقع شود. در واقع قابلیت تفکیک و فضا سازی هایی متفاوت از اصلی ترین مزایا و فواید استفاده از کاغذ دیواری اداری در محیط های کاری، اعم از دفاتر، ادارات، مطب های پزشکی، سالن های خدماتی و غیره می باشد. زیرا لازمه ایجاد محیطی آرام و مناسب برای کار که سبب افزایش تمرکز کارکنان و کارمندان می شود، تعدد بخش های گوناگون متنوع با تفکری مجزا می باشد.

  طراحی متنوع

  از دیگر مزایا استفاده از کاغذ دیواری اداری می توان به طراحی گوناگون و متنوع کاغذ دیواری های اداری اشاره کرد. طرح هایی متنوع که علاوه بر آن که سبب ایجاد تغییراتی اساسی و به روز می شوند، بلکه می توانند بیانگر پرستیژ کاری شما و ایجاد احساس اطمینان در مراجعه کنندگان نیز شوند. جالب است بدانید در نظر گرفتن جنبه های روانشناختی و همه جانبه برای انتخاب و خرید کاغذ دیواری اداری، علاوه بر آن که موجب تشدید و افزایش روحیه کاری در میان افراد می شود، بلکه موجب دو چندان شدن انگیزه کاری در آن ها نیز می شود. طرح هایی متنوع و بی نظیر که می توانند باب سلیقه تمامی افراد باشند و رضایت آن ها را جلب نمایند.

  رنگبندی

  از دیگر فواید استفاده از کاغذ دیواری اداری می توان به طیف رنگی گسترده و عظیم این کاغذ های دیواری اشاره کرد. همان طوری که می دانید در بازار امروزی شاهد رنگبندی های بسیار زیادی از انواع کاغذ های دیواری می باشیم. رنگبندی هایی که بسته به حرفه و محیط کار شما قابل انتخاب می باشند. در واقع جالب است بدانید تفاوت و تنوع در رنگبندی کاغذ دیواری اداری به گونه ای می باشد که به راحتی، قابل ست شدن و هم خوانی با دیگر لوازم موجود در محیط کار می باشد. رنگبندی هایی که می توانند عاملی موثر در ایجاد فضایی راحت و قابل اعتماد برای افراد به خصوص کارکنان آن اداره باشند. زیرا همان طوری که می دانید محیط کار، محیطی پر مشغله و بعضا پر استرس می باشد. محیطی که اگر در دیزاین و دکوراسیون آن وسواس و دقت بیشتری به خرج دهید می تواند در عین داشتن اضطراب های کاری، موجب ایجاد احساس آرامش و افزایش بازده کاری در افراد نیز شود.

  ثبات رنگ

  عدم تغییر رنگ و داشتن ثبات رنگی از دیگر ویژگی های برتر کاغذ دیواری اداری می باشد. همان طوری که می دانید مرغوب ترین و با کیفیت ترین رنگ ها، پس از مدتی در برابر شرایط آب و هوایی مانند رطوبت نه تنها مقاومت خود را از دست می دهند بلکه به مرور زمان کدر تر می شوند و دیگر هیچ نشانه ای از زیبایی آن ها دیده نمی شود. این در حالی است که کاغذ های دیواری اداری با حفظ رنگ و عدم تغییر آن، زیبایی دو چندانی به محیط می بخشند.

  مقاومت در برابر نور

  مقاومت در برابر نور از دیگر مزایا استفاده از کاغذ دیواری اداری می باشد. همان طوری که می دانید رنگ های دیواری پس از مدتی مقاومت و زیبایی خود را در برابر نور از دست می دهند. تغییراتی که منجر می شوند تا نه تنها دیگر نشانه ای از زیبایی اولیه آن ها در میان نباشد، بلکه ظاهری نامناسب به همراه داشته باشد. این در حالی است که کیفیت متریال به کار رفته در ساخت و تولید کاغذ دیواری اداری به گونه ای می باشد که با مقاومت در برابر نور، همواره موجب زیبایی بیش از پیش محیط های کاری و اداری می شود.

  قابلیت شست و شوی

  توجه به نظافت و داشتن قابلیت شست و شوی از دیگر مزایا استفاده از کاغذ دیواری اداری می باشد. بدیهی است که محیط کار، محیطی شلوغ و پر ازدحام می باشد. محیطی که دائما افراد بسیار زیادی در حال رفت و آمد در آن جا می باشند. از این رو طبیعی است که زودتر در معرض آلودگی قرار گیرند. قابلیت شست و شوی و نظافت آسان با شوینده های متنوع و بدون آسیب رسیدن به کاغذ های دیواری اداری یکی دیگر از ویژگی های برتر این کاغذ های دیواری می باشد.

  مقرون به صرفه

  ایجاد تغییراتی اساسی در عین کاهش هزینه های جانبی از دیگر فواید استفاده از کاغذ های دیواری اداری در ادارات می باشد. زیرا هزینه های اولیه و نصب این کاغذ های اداری از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه می باشد.

  نصب آسان

  از دیگر مزایا کاغذ های دیواری اداری می توان به نصب آسان و کوتاه مدت آن اشاره کرد. عاملی موثر که موجب کاهش بازده و یا ایجاد مانع در محیط های کاری نمی شود.

  طول عمر و ماندگاری بالا

  مقاومت بالا و ماندگاری طولانی از دیگر فواید استفاده از کاغذ های دیواری اداری می باشد.

  قیمت کاغذ دیواری اداری

  بدون شک مهم ترین فاکتور در قیمت کاغذ های دیواری اداری، کیفیت و مرغوبیت متریال به کار رفته در ساخت و تولید آن ها می باشد. متریالی که مهم ترین عامل، در مقاومت و ماندگاری کاغذ های دیواری می باشند. از این رو امروزه نمایشگاه مجازی ایران با ارائه اطلاعاتی جامع و همه جانبه شما را در انتخاب و خرید کاغذ های دیواری اداری مناسب همراهی می نماید.

  اگه تا اینجای مقاله رو خوندید، توصیه می کنم یه نگاهی هم به این صفحات بندازید.

  کاغذ دیواری تی وی روم

  کاغذ دیواری مدرن

  کاغذ دیواری پذیرایی

  کاغذ دیواری اتاق کودک

  کاغذ دیواری اتاق نوجوان

  98/4/12

R
E
L
A
T
E
D
P
R
O
D
U
C
T
S

محصولی مرتبط با این مقاله وجود ندارد