فروشگاه الکترونیک
W
H
O
W
E
A
R
E

درباره ما

گروه بازرگانی والارین به عنوان پیشگام در واردات محصولات لوکس از سالیان گذشته فعالیتهای خود را در بخش های :

(واردات کاغذ دیواری و پارچه دیواری)

(واردات مبلمان و میز و صندلی)

(واردات پارکت و لمینت و موکت)

آغاز نموده و روند فعالیتهای بازرگانی خود را با رشد گسترده ای دنبال می نماید.

مجموعه بازرگانی والارین طی تلاش در کمتر از دو دهه توانست با دقت نظر در انتخاب و ارائه محصولات و خدمات پاسخگو ، جایگاه خود را در قله اصناف دکوراسیون و مبلمان کشور تثبیت نماید.حضور گسترده و خستگی ناپذیر نمایندگان این شرکت در سرتاسر پهنه کشور عزیزمان و نیز شناخته شدن برند والامدا در بین نمایندگان , معماران , طراحان و سازنده ها تشکیل خانواده بزرگی را داد که به دنبال آن مسئولیت سنگین تری را برعهده ما گذاشت.

هدف گذاری پارس والارین برای ایجاد یک سازمان پیشرو در عرصه کاغذ دیواری , مبلمان و تبدیل شدن به یک سازمان بین المللی و مطرح ، با بهره گیری از تکنولوژی های روز و مطالعات علمی دقیق و عنایت به کلیۀ ایده های اصولی و خلاقانه میسر گردیده است . گروه بازرگانی پارس والارین نیز در این راستا ، با تعاملات سازنده خود ضمن انتخاب بیش از 10 تولید کننده مطرح در 5 کشور جهان ، نظارت و کنترل فنی دقیقی را توسط متخصصین خود در داخل و خارج از کشور و در تمامی مراحل تولید اعمال میدارد کاغذ دیواری های الیاف طبیعی و میز و صندلی های مدرن (دکوراتیو) با بالاترین استاندارهای اروپا و آمریکا ، گواه این ادعا است.

والارین با تامین بخشی از نیازهای مشتریان ارجمند ، قصد ارائه بهترین ها را دارد و در این مسیر ، دست همکاران و همراهان خود را برای ارتقای این برند نام آشنای ایرانی می فشارد.

O
U
R
T
E
A
M

چشم انداز

چشم انداز و ماموریت

در آینده در این بخش محتوا قرار میگیرد. در آینده در این بخش محتوا قرار میگیرد. در آینده در این بخش محتوا قرار میگیرد. در آینده در این بخش محتوا قرار میگیرد. در آینده در این بخش محتوا قرار میگیرد.

رسالت

رسالت

مجموعه والارین در سال 1383 فعالیت خود را به عنوان وارد کننده مبلمان و کاغذ دیواری با برند والامدا در ایران آغاز کرد، ارائه محصولاتی مطابق با طراحی روز دنیا، برترین کیفیت و مناسبترین قیمت را بالاترین افتخار خود در این عرصه می داند.

مجموعه والارین با نگرشی نو در صنعت دکوراسیون داخلی (کاغذ دیواری ) و مبلمان ، با جمع آوری جدیدترین محصولات از معتبرترین برندهای دنیا، در صدد ایجاد تحولی عظیم و گسترده در سراسر ایران می باشد .آنچه در انتخاب مبلمان و کاغذ دیواری برای یک فضا مهم می باشد، کاربرد آن و تاثیری است که به لحاظ زیبایی و تناسب، بر فضا می گذارد و به موازات آن برخورداری از کیفیتی است که ثبات و ماندگاری آن را تا چندین سال تضمین نماید. ما مجموعه ای از برندهای مطرح دنیا را در صنعت مبلمان و کاغذ دیواری گرد هم آورده ایم تا انتخاب برای شما آسان شود.

کلیه کاغذ دیواری های این شرکت از جنس الیاف نبافته ( Nonwoven ) و پیپر آمریکایی می باشد که یکی از برترین تکنولوژی ها در صنعت کاغذ دیواری می باشد که علاوه بر اینکه محصول را از نظر ظاهری بسیار ظریف تر نموده، بسیار راحت نصب شده و در هنگام جدا کردن نیز هیچ آسیبی به دیوار وارد نمی نمایند. الیاف نانوون مخلوطی از الیاف طبیعی و سنتز شده می باشند که به این نوع دیوار پوش خاصیت قابل شستشو بودن داده و همچنین به دیوار اجازه تنفس خواهد داد. این قابلیت ها از بوجود آمدن قارچ و کپک بر روی دیوار و پشت کاغذ جلوگیری می کند که نه تنها از نظر بهداشتی بسیار مهم است بلکه از آسیب دیدن دیوارها نیز جلوگیری می نماید. کالکشنهای ما مجموعه ایست از طرحهای برتر اروپا با موجودی های قابل توجه که به بیننده توانایی انتخاب بهترینها در کوتاه ترین زمان را خواهد داد.

هدف ما جلب رضایت مشتریان گرامی از طریق ایجاد تنوع و کیفیت بالا و خدمات پس از فروش مقتضی می باشد. امید است با توکل به بخشنده زیبا اندیش و اتکا به نیروهای متخصص و متعهد در این عرصه نیز موفق باشیم.